Gerçeğin Peşinde Son Dakika Gelişmeleri (26 Aralık 2017)

Gerçeğin Peşinde Son Dakika Gelişmeleri (26 Aralık 2017)

TV8 ekranlarında yayınlanan Gerçeğin Peşinde programı, Serap Paköz’ün sunumuyla hafta içi her gün gündüz kuşağında ekranlara geliyor. Gerçeğin Peşinde son dakika gelişmeleri, Orhan Suncak’ın öldürülmesi ile ilgili önemli detayları ekrana taşıyor. Ailenin en çok şüphelendiği kadının annesi, bir önceki programda canlı yayına bağlanmıştı. Orhan Suncak’ın annesi şüpheli kadının annesinin konuşması, izleyenleri son derece şaşırttı.

Gerçeğin Peşinde Son Dakika Gelişmeleri

27 yaşında çok kötü bir şekilde öldürülen Orhan Suncak olayında yaşanan gelişmeler kanları donduruyor. Kızını savunan anne ile Safiye Hanım arasında canlı yayında gerginlik yaşandı. 6 ay kadar önce evinin yakınlarında ölü olarak bulunan genç adamın yakınları bildiklerini Serap Paköz’e anlattı. Çıkmaz bir sokakta cesedi bulunan Orhan Suncak’ın üstünden, üzerinde rakamlar ve isimler bulunan bir kağıt çıktı. Sürekli kullandığı yüzüğü ve tespihi ise, genç adamın üzerinde bulunamadı. Çok aranmasına karşın yüzüğe ulaşılamadı. Yüzüğün, vurulması halinde bir insanın yüzünü dağıtabileceği verilen bilgiler arasındaydı. Orhan Suncak’ın yüzünü morgda gören babası, oğlunun gözünün neredeyse yerinden çıktığını ve çok kötü bir halde olduğunu söyledi. Genç adamın yüzüğü ile bu işin yapılmış olabileceği yönünde iddialar var.

Gerçeğin Peşinde Son Dakika Gelişmeleri

Orhan’ın iş yerinden yakın arkadaşı Murat, canlı yayına bağlanacağını söylediği halde sözünü tutmadı ve yayına katılmadı. Aile, Murat hakkında önceden fazla bilgilerinin olmadığını söylerken, Orhan’ın ölümünün ardından 3 gün boyunca aileyi ziyaret ettiğini söyledi.

Gerçeğin Peşinde Son Dakika

Orhan Suncak’a vefat etmeden bir ay önce bir araba çıkmış. Yağmurlu bir günde bir anda Orhan’a çarpıp kaçan adamın kimliği hakkında hiçbir bilgiye ulaşılamadı. Bu adamın, Orhan’ı öldürme planı yapan biri olabileceği düşünülüyor.

Gece vakti Orhan’ı birilerinin aradığı ve Orhan’ın ansızın kalkıp gittiği öğrenildi. Fakat kime ve nereye gittiğini Orhan, ablasına ya da annesine söylememiş. Gittiği yerden kısa sürede dönen Orhan’ın, ailesinden gizlediği başka bir hayatı olduğundan şüpheleniliyor. Orhan’ın iki tane hattı öğrenildi, fakat bundan ne Orhan’ın ablasının ne de annesinin haberi olmadığı ortaya çıktı. Orhan’ın ablası, ölen adamın her şeyi kendilerine anlattığını söylese de Orhan’ın sakladığı bir hayatının olduğu düşünülüyor.

Cevapla