Gerçeğin Peşinde Son Dakika Gelişmeleri (22 Ocak 2018)

Gerçeğin Peşinde Son Dakika Gelişmeleri (22 Ocak 2018)

TV8’in en çok izlenen programlarından biri olarak karşımıza çıkan Gerçeğin Peşinde Son Dakika gelişmeleri, takipçilerini hem sevince hem üzüntüye boğuyor. Programda hem iyi hem de kötü olayların geliştiği görülürken, yine Serap Paköz ve Gerçeğin Peşinde ekibi sayesinde birçok esrarengiz vakanın bilinmezliği, artık tamamıyla son buluyor. Programda bir süredir uzun bir yer kaplayan Handan Çakal cinayeti, artık neredeyse tamamıyla çözülürken, son olarak olayın bir numaralı şüphelisi olarak Turan G.’nin yakalanması bekleniyor. Bununla birlikte Turan G.’ye ulaşan TV 8 ekibi, geçtiğimiz bölümlerde Turan G.’den son derece önemli ifadeler alarak, olayın seyrini değiştirecek nitelikte bilgiler edindi.

Gerçeğin Peşinde Son Dakika gelişmeleri

Gerçeğin Peşinde Son Dakika Gelişmeleri

Turan G., son bölümlerde vermiş olduğu ifadeler doğrultusunda hem güvenlik güçlerini hem de Gerçeğin Peşinde programı ekibini bir ormanlık araziye yöneltmişti. Bu bölgede arama yapan ekipler, birtakım kemik parçaları buldu ve bu kemik parçalarının Handan Çakal’a ait olup olmadığı kriminal incelemelerle son derece büyük merak konusu oldu. Ekipler bu konu üzerinde araştırmalarını sürdürürken, bununla birlikte yarı engelli Güngör Hanım’ın, ev sahibi tarafından 7 yıldır taciz edildiği halen daha tazeliği koruyor. Programa bu konuda gerek mahalleden gerekse ev sahibinin eski kiracılarından birçok beyanat gelse de, olayın henüz daha netlik kazandığını söylemek zor. Bununla birlikte ev sahibinin kızı yayına bağlanarak tüm iddiaları reddederken, Güngör Hanım’ın ise kendisinden para istediği yönünde birtakım beyanlarda bulundu.

Güngör Hanım ise ev sahibinin, kendisinin susması adına 10 bin liralık teklifte bulunduğu ancak Güngör Hanım’ın buna çok sert bir tepki verdiği diğer iddialar arasında yer aldı. Bununla birlikte ev sahibinin eski kiracısı yayına katılarak, 2-3 sefer kapısına dayandığını ve en sonunda ev sahibini şikayet ettiğini dile getirdi. Gerçeğin Peşinde bugün, acılı anne olan Sinem Zengin’i de konu aldı. Sinem Zengin’in çocuğu, eşi tarafından deyim yerindeyse kaçırılırken, acılı anne Sinem Zengin, 2 yıldır çocuğunu göremiyor. Gerçeğin Peşinde ekibi ve güvenlik güçleri ise Sinem Zengin’in kocasını Ankara başta olmak üzere, her yerde arıyor.

Cevapla