Gerçeğin Peşinde Son Dakika Gelişmeleri (22 Ocak 2018)

Gerçeğin Peşinde Son Dakika Gelişmeleri (22 Ocak 2018)

Gerçeğin Peşinde son dakika gelişmeleri, yine bildiğimiz ve yakından takip ettiğimiz konularla karşımıza çıkıyor. Bilindiği üzere Sevim Hanım’ın bir süre önce kocası vefat etmiş ve bir vasiyette bulunmuştu. Vermiş olduğu bu vasiyetinde, ilk eşinden olan kızını arayan Sevim Hanım’ın kocası, kızını bir türlü bulamadığını ve bu konuda eşinden yardım istediğini belirtmişti. Günlerdir kocasının ilk eşinden olan kızını arayan Sevim Hanım, her geçen gün bu hedefine daha çok yaklaşırken, Sultan adında bir kişi, Sevim Hanım’ın aradığı kız olduğunu iddia ederek ortaya çıktı. Bilindiği üzere Sevim Hanım’ın kocasının ilk eşi, konu hakkında pek konuşmak istememiş ve kızı hakkında da bilgi vermemişti. Haliyle bu durum işleri biraz daha zorlaştırdı ve hem Sevin Hanım hem de Gerçeğin Peşinde ekibi bu konuda tüm imkanlarını seferber etti.

Gerçeğin Peşinde Son Dakika Gelişmeleri

Gerçeğin Peşinde Son Dakika Gelişmeleri

Geçtiğimiz günlerde Gerçeğin Peşinde programı sayesinde, konu hakkında bilgi sahibi olan Sultan Hanım, Sevim Hanım’ın eşinin kızı olabileceğini belirterek, programa katıldı. Gerçeğin Peşinde ekibi ile birlikte DNA testine giren Sultan Hanım, bu testin sonucunda Sevin Hanım’ın eşinin kızı olup olmadığını öğrenecek. Sevim Hanım ise kocasının vasiyetini yerine getirebilmek adına, eğer Sultan Hanım Mehmet Bey’in kızıysa, o’nu mezarına götürerek, Mehmet Bey’in vasiyetini yerine getirmiş olacak. Gerçeğin Peşinde programının bugünkü en önemli konularının başında bir dolandırıcılık vakası geliyor.

İsmail Karataş ve eşi, İsmail Karataş’ın öz yeğeni tarafından dolandırılırken, yüzde 90 işitme ve görme engelli olan İsmail Karataş’ın evinin elinden alınması tehlikesi bulunuyor. Tipik bir senet dolandırıcılığı vakasına kurban giden çift, yeğenleri tarafından dolandırılmanın acısını yaşarken, söz konusu yeğenin aslında birçok suçtan sabıka kaydı olduğu öğrenildi. Bunun yanı sıra söz konusu yeğenin, daha önce dedesini de dolandırıldığı iddia edildi. Haklarını arayan ve Gerçeğin Peşinde programından yardım isteyen çift, bakalım bu durumun içerisinde nasıl sıyrılabilecek? Gerçeğin peşinde bugün, Özlenen Hanım’ın cinayetine dair yeni bilgileri göz önüne sererken, bu bilgilerin ne denli doğru olup olmadığı ortaya çıkacak ve olayla ilgili yeni gelişmeler sizlerin karşısında olacak.

Cevapla