Gerçeğin Peşinde Son Dakika Gelişmeleri

Gerçeğin Peşinde Son Dakika Gelişmeleri

Gerçeğin Peşinde son dakika gelişmeleri programında karşımıza ilk çıkan gündem maddelerinden biri Ganime Varsak. Bilindiği üzere Ganime Varsak, eşi tarafından evinde bir başka adamla basılmış, bu baskının ardından ise Ganime Varsak ilerleyen günlerde feci bir şekilde can vermişti. Olayla ilgili soruşturma sürerken, şimdilik tüm oklar Ganime Varsak’ın eşinin üzerindeydi. Ancak geçtiğimiz günlerde yaşanan gelişmeler sonucunda Ganime Varsak’ın bir başka sevgilisi daha olabileceği ihtimali gündeme geldi. Ganime Varsak olayıyla ilgili açıklama yapan bir kişi, Ganime Varsak eşi, dostu ve bir başkasıyla daha ilişki yaşadığını iddia ederken, bu ilişkinin 10 yıldan beri devam ettiğini dile getirdi. Söz konusu kişinin ismi öğrenilirken, Ganime Varsak’ın eşine bu kişiden haberdar olup olmadığı soruldu. Eşinin cevabı bu konuda tam olarak merak konusuyken, söz konusu cinayet hakkında birçok gelişmenin de yaşandığını söylemek mümkün. Gerçeğin Peşinde programının sunucusu Serap Paköz de bu cinayetin ilerleyen günlerde çözüme kavuşacağı yönünde açıklama yaptı.

Gerçeğin Peşinde Son Dakika Gelişmeleri

Gerçeğin Peşinde Son Dakika Gelişmeleri

Gerçeğin Peşinde programı bugün skandal görüntülerle karşımıza çıktı. Programa ulaşan görüntülerde İstanbul’dan bir kreş konu alınırken, bu çocuk kreşinin içler acısı bir halde olduğunu görebilmek mümkün. Kreş içerisinde gerek çocuklara, gerekse eğitim görevlilerine dair şoke eden görüntüler ortaya çıkarken, bu kreşlerin ne derece denetlendiği ve bu konu hakkında ne yapılabileceği tamamıyla merak konusu.

Gerçeğin Peşinde bugün, bu kreş hakkında bilgiler verirken, alınan görüntülerde çocukların çıplak bir şekilde tuvalet sırasına sokulduğu, çocukların şiddet gördüğü, gerekli olan eğitimlerin verilmediği ve çocukların tam anlamıyla kaos ortamında okul öncesi eğitim aldığı görülüyor. Görüntüler bazı velilerin şüphesi sonucunda elde edilirken, çocuklara yapılan muamelenin ve verilen eğitimin tam anlamıyla insanlık dışı olduğu görüldü. Bu eğitim durumu nedeniyle söz konusu çocukların psikolojik durumları son derece kötüyken, olayla ilgili denetimlerin yapılması bekleniyor. Gerçeğin Peşinde programı sayesinde denetimlerin artması, söz konusu kreşe de gerekli yaptırımların yapılacağını söylemek mümkün. Bakalım Gerçeğin Peşinde programı kreş skandalı ve Ganime Varsak konularında, ne gibi önemli bilgileri bizlere sunacak?

Cevapla