Gerçeğin Peşinde Son Dakika Gelişmeleri (16 Mayıs 2018)

Gerçeğin Peşinde Son Dakika Gelişmeleri (16 Mayıs 2018)

Gerçeğin Peşinde son dakika gelişmeleri, Figen Aydoğan’ın dramıyla başladı. Genç kadının annesi, kendisine emanet edilen çocukları para karşılığı satmış ve kızına çocukların öldüğünü söylemiş. Figen Aydoğan öldüğünü sandığı çocukların yaşadığını öğrenince şok oldu ve Gerçeğin Peşinde ekibine başvurdu.

Gerçeğin Peşinde Son Dakika Gelişmeleri  İzle (16 Mayıs 2018)

9 yıldır kayıp olan Gülşah ve Turgut olayında ise sürpriz gelişmeler oldu. Gülşah’ın, evinin banyosunda öldürüldüğünü söyleyen yenge ve eşi canlı yayına katıldı. Programdaki bir diğer konu ise Nuray, Şükran, Meliha, Semra ve Müge isimli kadınların kendisini dolandırdığını söyleyen 68 yaşındaki Satılmış Amca oldu. Yaşlı adam, ismini saydığı kadınların kendisiyle evlenmek istediklerini ve onlara 1300, 400 ve 3000 lira gibi paralar verdiğini, fakat evlenmeden paralarını alıp kaçtıklarını iddia etti.

Gerçeğin Peşinde Son Dakika Gelişmeleri (16 Mayıs 2018)

Figen Aydoğan’ın annesi, genç kadının 1 çocuğunu satmış, diğer 3 çocuğunu ise kendisine göstermiyor. Çocuklardan bir tanesi anneannesinden kaçıp annesinin yanına gelmiş. Figen Hanım hem satıldığını öğrendiğini çocuğunun hem de annesinin göstermediği 2 çocuğunun peşinde koşuyor.

Figen Aydoğan’ın annesiyle ilgili bazı sorunları varmış. Bu yüzden annesinin, bebek doğar doğmaz onu aldığı zannediliyor. Figen Hanım’ın annesi ile babası ayrılmış. Olayın olduğu dönemde de ikili ayrı yaşıyormuş. Figen Hanım’ın babası Fikri Bey, karısının yeni doğan bebeği evlatlık olarak verdiğini doğruladı. Serap Paköz, Fikri Bey’e evlatlık olarak verilen çocuğun yaşayıp yaşamadığını sorunca, Fikri Aydoğan çocuğun yaşadığını ve şu an yaklaşık 17 yaşlarında olduğunu söyledi.

Babasının o dönemde, karısının böyle bir şeye girişeceğini öğrendiğini ve sürekli kızının başında beklediği öğrenildi. Karısının bebeği kaçırmak için bir sürü şey yaptığını söyledi. Figen Hanım’ın annesinin kızına devamlı psikolojik baskı uyguladığını ve bebeği alabilmek için türlü numaralar yaptığını ifade etti. Fırsatını bulduğu gibi bebeği kaçırmış ve Figen Hanım’a bebeğin öldüğünü söylemiş. Figen Hanım sapasağlam çocuğun nasıl öldüğünü anlamamış ama annesi onu ikna etmeyi başarmış.

Olayın iç yüzü araştırılınca bebeğin 3 bileziğe satıldığı öğrenildi. Olayla ilgili ismi geçen tüm kişiler araştırıldı ve sorguya çekildi. Evlatlık olarak verilen çocuğun isminin Gonca olduğu öğrenildi, şu an her yerde Gonca araştırılıyor.

Cevapla