Gerçeğin Peşinde Son Dakika (28 kasım 2017)

Gerçeğin Peşinde Son Dakika (28 kasım 2017)

TV8 ekranlarının sevilen programı Serap Ezgü ile Gerçeğin Peşinde, hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanıyor. Gerçeğin Peşinde programında Serap Ezgü, emekli polisler ve muhabirlerle birlikte aydınlanamayan cinayetleri açıklığa kavuşturuyor, kayıpların bulunmasına yardımcı oluyor. Ekranların en güvenilir programlarından biri olen Gerçeğin Peşinde son dakika haberleriyle izleyenleri ekrana kilitliyor.

Gerçeğin Peşinde 28 Kasım

Canlı yayına bağlanan Nazmiye Hanım, hiçbir şey bilmediğini, kendi halinde çalışan biri olduğunu ifade etti. Olayın yaşandığı bölgeye girmelerinin yasak olduğunu ve hiçbir şekilde kendilerine izin verilmediğini söyleyen hasta bakıcı Nazmiye Hanım, tüm iddiaları reddetti ve artık rahat bırakılmak istediğini söyledi. Serap Ezgü’nün ısrarları üzerine olay nedeniyle çok üzüldüğünü fakat elinden bir şey gelmediğiniz ifade etti. Zehra’nın ve Abbas’ın kim olduğunu soran Serap Ezgü’ye, yanında çalışanların kimliklerini açıkladı, fakat bu isimlerin hiçbirini tanımadığını söyledi.
Serap Ezgü, o yıllarda çalışan sayısının belli olduğunu, bu yüzden herkesin birbirini tanıması gerektiğini ve bu tip bir olay olduğunda bunun unutulmasının mümkün olmadığını söyleyince Nazmiye Hanım heyecanlandı ve bir önceki söyledikleriyle çelişen ifadeler kullanmaya başladı. İsim olarak Zehra ve Abbas’ı tanıdığını fakat bu kişiler hakkında hiçbir şey bilmediğini söyledi. Sürekli “bilmiyorum ve tanımıyorum” ifadelerini kullanan Nazmiye Hanım, kimseyi suçlamak istemediğini kendisinin karıncayı dahi incitecek bir insan olmadığını sözlerine ekledi.
Gerçeğin Peşinde Son Dakika (28 kasım 2017)

Gerçeğin Peşinde Son Dakika

Düğününe 2 hafta kala bir okulun bahçesine bırakıldığını ve ailesinin aslında bambaşka insanlar olduğunu öğrenen Rabia, yaşadığı hüzünlü anları Serap Ezgü’ye anlattı. Tüm hayatının bir yalan üzerine kurulu olduğunu ve çevresindeki herkesin kendisini aldattığını fark eden Rabia, bu acılı gerçeği hayatının en mutlu döneminden 15 gün önce öğrendiği için şok yaşıyor. Bir anda dünyası kararan genç kadın, ne yapacağını bilmiyor ve şu an onu terk eden ailesini arıyor.

Sevgilisinden ayrıldıktan sonra bir daha kendisinden haber alınamayan Feyza Nur’un nerede olduğu bilinmiyor. Kaçırıldı mı yoksa öldürüldü mü? Feyza Nur’un akıbeti hakkında hiçbir bilgi yok.

Bir başka ilginç haber ise Ankara’da özel bir hastanede, 90’lı yıllarda yaşananlarla ilgili. Bebekleri öldü gösterip başkalarına verildiği iddiaları ortalığı karıştırdı. Eski bir hastane çalışanının verdiği ifadeler herkesi şaşırttı. Depo gibi bir yerde bekletilen bebekler, onları alacak kişilere gizlice veriliyordu. Doktorlardan başhekimlere, eczacılardan hasta bakıcılara kadar pek çok kişinin olayın içinde olduğunu söyleyen emekli çalışan, hastanenin o dönemde pislik içinde olduğunu ve hiçbir şekilde güvenli olmadığını sözlerine ekledi.

Yorum Yok - YORUM YAZIN

Cevapla