Gerçeğin Peşinde İsrafil Cinayeti Son Gelişmeler (3 Ekim 2017)

Gerçeğin Peşinde İsrafil Cinayeti Son Gelişmeler (3 Ekim 2017)

Gerçeğin Peşinde 3 Ekim 2017 Salı izle İsrafil Cinayeti

Yayınlandığı anda buradan paylaşılacaktır.

Gaziantep’te yaşayan bir çocuk işçinin ölümü Gerçeğin Peşinde programında konu oldu. Ölüm haberi tüm Türkiye’yi yasa boğdu. Henüz 12 yaşında olan İsrafil ucuz işçi niteliğinde olduğu için bir iş yeri sahibi tarafından yaşından büyük işler yaptırılmak üzere çalışan olarak işe alındı. Orada İsrafil gibi onlarca işçi çalıştıran firma bu çocukların hayatını hiçe sayan işler veriyordu. 14 Eylül günü İsrafil rutin işlerinden birini yaparken iş yerinin önünde dolum için bekleyen kamyonet ile demir kepenklerin arasında sıkışarak feci şekilde can verdi. Etrafındaki kişilerin ve İsrafil’in çığlıklarını duymayan kamyonet şoförü acı sonlu biten bu olayı meydana getirdi. İsrafil olay yerinde ağır yaralandıktan sonra ambulans bile çağrılmaya gerek duyulmadan kamyonete bindirilerek hastaneye götürüldü.

Gerçeğin Peşinde İsrafil Cinayeti Son Dakika Haberleri

Ailesinden olay gizlenmeye çalışıldı ancak bu mümkün olmayınca düşüp yaralandığı söylendi. İsrafil’i tehdit eden iş yeri sahibi olayı anlatmamasını istedi. 5 gün boyunca yoğun bakımda kalan İsrafil maalesef 19 Eylül tarihinde hayata gözlerini yumdu. Olay gününün ardından iş yeri sahibi işine devam ederken İsrafil’in öldüğü günden itibaren bir daha oraya uğramadı. Kepenkleri tamamen kapalı olan iş yerini Gerçeğin Peşinde ekibi incelemek için Gaziantep’e gitti. Kepenklerin üzerinde bulunan deformeler İsrafil’in sıkıştığı andan kalan izlerdi. Kan donduran bu görüntüler ekranları başındakileri yasa boğdu. Aile Gerçeğin Peşinde programına başvurarak olay hakkında gerçekleri öğrenmek istedi. Olay hakkında iş yeri sahibi ve kamyonet şoförü hakkında suç duyurusunda bulunan aile oğulları İsrafil’in katil veya katillerini öğrenmek istiyor.

Gerçeğin Peşinde 3 Ekim 2017 Full izle İsrafil Cinayeti

Gün içinde yayınlanacaktır.

Gerçeğin Peşinde Telefon Numaraları ve Gerçeğin Peşinde Whatsapp İhbar Hattı Numaraları‘na bu bağlantıya tıklayarak program ihbar hattı numaralarına ve iletişim telefon numaralarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca İsrafil cinayeti hakkında tespit ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz.

Bu yazımız aracılığıyla, gerçeğin peşinde israfil cinayeti çözüldü mü, gerçeğin peşinde israfil cinayetinde kim tutuklandı, gerçeğin peşinde israfil cinayetini kim işledi, gerçeğin peşinde israfil cinayeti hakkında tüm detaylar, gerçeğin peşinde israfil cinayeti son dakika gelişmeleri, gerçeğin peşinde israfil cinayeti failleri kimler, gerçeğin peşinde israfil kimler katil, gerçeğin peşinde israfil neden yayınlanmadı gibi haberlere anlık olarak ulaşabilirsiniz.

Cevapla