Gerçeğin Peşinde İletişim Telefon Numarası ve Whatsapp İhbar Hattı

Gerçeğin Peşinde İletişim Telefon Numarası ve Whatsapp İhbar Hattı

TV8 ekranlarında yayınlanan ve sunuculuğunu Serap Paköz’ün yaptığı bir cinayet araştırma ve inceleme programıdır. Hafta içi her gün 15.30 da ekranlara gelmektedir. Programda faili meçhul cinayetler ve bunların izleri araştırılmaktadır. Programa başvuran kişilerin problemlerine çözüm bulunmaya çalışılmaktadır. Aileler kayıp aile üyeleri ile ilgili araştırma yapılması için programa başvurup bir sonuç almayı beklemektedir. Programa ait araştırma ekibi ile birlikte gizemli olaylar çözümlenmeye çalışılmaktadır. Olayların karanlık tarafları aydınlatılmaya çalışılmaktadır. Meydana gelmiş olaylar hakkında ortaya çıkan deliller bulunmakta ve tüm bunlar birleştirilerek sonuca ulaşmak için ekip ellerinden geleni yapmaktadır.

Programda Serap Paköz’e adli tıp uzmanı eşlik etmektedir. Cinayet araştırma uzmanı ile birlikte olaylar yorumlanmaktadır. Tüm bunlar sonrasında olayın sonucuna ulaşmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Programa şimdiye kadar başvurmuş birçok aile bulunmaktadır. Bu ailelerin başına gelmiş olayların sonuca ulaşması için program çaba göstermiş ve çözüme oldukça yaklaşmışlardır. Bunlardan bir tanesi Hande Çinkitaş cinayetidir. Uzun seneler önce öz annesinden ayrılan ve başka bir evde yaşayan babasının evinde ölü bulunan Hande’nin katili senelerdir bulunamamıştır. Araştırmalar sonuç vermeyince Hande’nin annesi programdan yardım istemiştir. Araştırmalar sonucu babası Nezih Çinkitaş’ın birbiriyle uyuşmayan konuşmaları sonucu dikkatler üzerine çekilmiştir. Araştırma tüm hızıyla devam etmektedir. Programda ilgi çeken bir diğer olay ise kendi evinde ölü bulunan 13 yaşındaki Hakan Ekinci’dir. Başlarda intihar olduğu iddia edilen ölümün aslında intihardan daha çok cinayet olabileceği gündeme gelmiştir. Deliller sonucunda bu iddia oldukça güçlenmiş ve neredeyse kesinleşmiştir. Hakan Ekinci’nin katili aranmaya devam etmektedir. Bu ve bunlara benzer birçok olay programa taşınmıştır. Aileler kayıp bireylerini aramak adına programa başvurmaktadır. En iyi sonucu almak için ekinin haberlerini beklemektedir.

Gerçeğin Peşinde Başvuru Formu Doldur
Henüz bir başvuru formu bağlantısı paylaşılmamıştır, yayınlandığında buradan da yayınlanacaktır.

Gerçeğin Peşinde İletişim Telefon Numarası
0542 332 22 22

Gerçeğin Peşinde Telefon İhbar Numarası
0542 332 22 22

Gerçeğin Peşinde Programa Katılma Başvuru Numaraları
0542 332 22 22

Gerçeğin Peşinde Whatsapp İhbar Hattı Numarası
0542 332 22 22

Gerçeğin Peşinde Canlı Yayın Telefon Numarası
0542 332 22 22

Gerçeğin Peşinde İletişim Mail Adresi
Gerçeğin Peşinde’nin aktif olarak kullanmış olduğu herhangi bir mail adresi bulunmamaktadır. Ancak bir mail adresi yayınlandığında bu sayfadan da yayınlanacaktır.

Bu yazımız aracılığıyla gerçeğin peşinde iletişim bilgileri, gerçeğin peşinde irtibat tel, gerçeğin peşinde mesaj gönder, gerçeğin peşinde telefon no, gerçeğin peşinde whatsapp numarası, gerçeğin peşinde telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap - YORUM YAZIN

Cevapla