Gerçeğin Peşinde Hira Bebek Cinayeti Son Gelişmeler

Gerçeğin Peşinde Hira Bebek Cinayeti Son Gelişmeler

Bundan 6 ay önce meydana gelen ölümün ardından birçok kanalda izlemiştik minik Hira’nın ölümünü. Haberlere göre Hira ve annesi Devran, Devran’ın annesinin evindeydi. O gün evde bir süredir annesiyle birlikte yaşayan kuzen Türkan İlhan bulunuyordu. Telefon görüşmesi yapan Devran döndüğünde kızını pencereden düşmüş yerde kanlar içinde yatarken buldu. Televizyon kapatılmış, ışıklar söndürülmüş ve pencere açıktı. Pencerenin önüne Hira’nın taşıyamayacağı büyüklükte iki minder koyulmuştu. Bu cinayeti işleyen kişi belli ki bir düzenek kurmuştu. Katilin öğrenilmemesi içinde böyle bir oyun oynamıştı. İlk sorgulardan sonra kuzen Türkan İlhan suçunu itiraf etti. Tutuklu yargılandı. Ancak sonraki sorgularda kendini aklamaya devam etti.

Gerçeğin Peşinde Hira Bebek Cinayeti En Son Neler Oldu?


7 Eylül 2017 tarihli canlı yayınına Hira’nın anne ve babası konuk oldu. Cinayetin araştırılması devam ediyor. Katil zanlısı Türkan İlhan’ın babası bir diğer stüdyoda bekletiliyor. Babaya göre kızı Türkan İlhan böyle bir şeyi kesinlikle yapmadı. Bunun doğru olmadığını iddia ediyor. Bugünki yayında ve birkaç gün önceki yayında şüpheli Türkan İlhan’ın öz annesi telefonla programa bağlandı. Kızına hakkını helal etmediğini, öyle bir kızı olmadığını söyledi. Bunun yanı sıra katilin kızı Türkan İlhan olduğunu üstüne basa basa tekrar etti. Gerçeğin Peşinde ekibi olayın gerçekleştiği apartmana gitti ve bir deney gerçekleştirdi. 5 litrelik içi su dolu şişe 12. kattan, Hira’nın düştüğü yerden aşağı atıldı. Türkan İlhan’ın ilk söylediğine göre hava aldırırken Hira’yı elinden düşürmüştü.

Gerçeğin Peşinde Hira bebeğin Katili Kim? Gerçeğin Peşinde Hira bebeğin katili bulundu mu?

Deneye göre elinden düşmüş olsa binadan yakın bir mesafeye düşecekti ancak Hira 5 metreye yakın bir mesafeye düşmüştü. İkinci bir deneyse fırlatma deneyi idi. Ellerinden şişeyi fırlatarak aşağı atan ekip şişenin tamda Hira’nın öldüğü yere düştüğünü gözlemledi. Bu deneyler sonucu Türkan İlhan’ın cinayeti işlediği iddiası güç kazandı. Cinayet tüm hızıyla araştırılmaya devam ediyor. Minik Hira’nın katili ortaya çıkacak mı? Yeni bölümlerle Gerçeğin Peşinde adlı televizyon programında izleyebilirsiniz.

Hira bebek cinayeti hakkında tespit ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca Gerçeğin Peşinde Telefon Numaraları ve Gerçeğin Peşinde Whatsapp İhbar Hattı Numaraları‘na bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu yazımız aracılığıyla gerçeğin peşinde iletişim bilgileri, gerçeğin peşinde irtibat tel, gerçeğin peşinde mesaj gönder, gerçeğin peşinde telefon no, gerçeğin peşinde whatsapp numarası, gerçeğin peşinde telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Yorum Yok - YORUM YAZIN

Cevapla