Gerçeğin Peşinde Hira Bebek Cinayeti Son Gelişmeler (11 Eylül 2017)

Gerçeğin Peşinde Hira Bebek Cinayeti Son Gelişmeler (11 Eylül 2017)

Önce haber bültenlerinde daha sonrada Gerçeğin Peşinde adlı televizyon programına konu olan Hira bebeğin ölümü hakkında araştırmalar devam ediyor. Hira bebek bundan 5-6 ay önce 12. katta bulunan dairesinden aşağı düşmüş veya atılmıştı. Hira bebeğin anne ve babası bu ölümün çocuğun kendini atması şeklinde olmadığını, evde bulunan kişilerden birinin onu attığını düşünerek programa başvurdu. Anne Devran’ın program esnasında ne kadar üzgün olduğunu, ayakta duracak halinin kalmadığını gördük. Anne Devran katilin en ağır cezayı çekmesini istiyor. Aile bireylerinin şüphelendiği hatta emin gözüyle baktığı isim anne Devran’ın kuzeni Türkan İlhan. O gün evde Türkan İlhan’da bulunuyordu. Eşinden boşanan kuzen Türkan kendi çocukları tarafından da sevilmeyen bir anneydi. Zor günler geçiren Türkan İlhan’ın aklı başında bir birey olmadığı konuşuldu. Ancak hastane raporu alarak suçtan sıyrılmak isteyen Türkan İlhan’ın akli dengesinin yerinde olduğu gözlemlendi. Türkan İlhan’ın babası ise bu suçlamaları asla kabul etmiyor. Çok uzun yıllar önce Hira bebeğin ölümü gibi iki ölüm daha meydana gelmişti. Şaşırtan o ki ölümlerin olduğu evlerde Türkan İlhan’da bulunuyordu. Tüm bu şüpheler birleştirilerek olayı Türkan İlhan’ın yaptığı düşüncesi güç kazandı. Cinayeti işlediğini ilk sorguda itiraf eden, yanlışlıkla olduğunu belirten Türkan İlhan daha sonraki ifadelerinde kendisinin yapmadığını öne sürdü. Gerçeğin Peşinde yeni bölümünde Hira bebeğin ölümü hakkında araştırmalar devam ediyor olacak. Son gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Cinayet hakkında tespit ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca Gerçeğin Peşinde Telefon Numaraları ve Gerçeğin Peşinde Whatsapp İhbar Hattı Numaraları‘na bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu yazımız aracılığıyla gerçeğin peşinde iletişim bilgileri, gerçeğin peşinde irtibat tel, gerçeğin peşinde mesaj gönder, gerçeğin peşinde telefon no, gerçeğin peşinde whatsapp numarası, gerçeğin peşinde telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap - YORUM YAZIN

Cevapla