Gerçeğin Peşinde Hande Çinkitaş Cinayeti Son Gelişmeler (12 Ekim 2017)

Gerçeğin Peşinde Hande Çinkitaş Cinayeti Son Gelişmeler (12 Ekim 2017)

Gerçeğin Peşinde 12 Ekim 2017 izle Hande Çinkitaş Cinayeti Son Dakika Haberleri

16 sene önce işlenmiş bir cinayet. Henüz 11 yaşında iken öldürülmüş küçük bir kız. Ve yaşasaydı şuan 27 yaşında genç bir kız olacaktı. Aradan 16 sene geçmesine rağmen katili hala bulunamayan bir cinayet. Gerçeğin Peşinde ekibi canla başla bu cinayetin faillerini araştırıyor. Programda uzunca bir süre yer almasına rağmen olayın iç yüzü ortaya çıkmadı.

Hande Çinkitaş bir okul günü babasının evinde ölü olarak bulunmuştu. Annesi ve babası ayrı olan Hande Çinkitaş’ın babası başka bir kadınla evliydi. Annesinin yanına arada bir giden Hande Çinkitaş genellikle babasının yanında kalıyordu. Öldüğü gün yine babasının evinde bulunan Hande Çinkitaş’ın katili babası Nezih Çinkitaşın söylemlerine göre eve gizlice girmiş ve kızını öldürmüştü. Ayrıca evde vakit geçiren katil cinayetin izlerini de silmeye çalışmıştı.

Birbiriyle uyuşmayan birçok iddia ortaya atıldığı için şüpheli durumlar ortaya çıktı. Adli tıp uzmanı Taner Güven ise baba Nezih Çinkitaş’ın söylemlerinin gerçeği yansıtmıyor olabileceğini söyledi. Cinayetin baba, üvey anne ve büyük baba arasında oluşan bir üçgenden oluşmuş olabileceğini söyledi. Programa katılan anne kızının ölmeden kısa bir süre önce kendisinin yanında olduğunu ve kızının vücudunda sebebini bilmediği morluklar bulunduğunu söyledi. Bunların darp izlerine benzemesi kızının babası tarafından şiddet görmüş olabileceği düşüncesini aklına getirdiğini söyledi. Cinayet hakkında araştırmalar tüm hızıyla devam ederken gelişmeler sıcağı sıcağına ekleniyor. Hande Çinkitaş cinayeti ile ilgili merak ettikleriniz hakkında sitemizi takip edebilirsiniz.

Hande Çinkitaş cinayeti hakkında tespit ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca Gerçeğin Peşinde Telefon Numaraları ve Gerçeğin Peşinde Whatsapp İhbar Hattı Numaraları‘na bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu yazımız aracılığıyla, tv8 gerçeğin peşinde hande çinkitaş cinayeti çözüldü mü, gerçeğin peşinde hande çinkitaş cinayetinde kim tutuklandı, gerçeğin peşinde hande çinkitaş cinayetini kim işledi, gerçeğin peşinde hande çinkitaş cinayeti hakkında tüm detaylar, gerçeğin peşinde hande çinkitaş cinayeti son dakika gelişmeleri, gerçeğin peşinde hande çinkitaş kimler katil, gerçeğin peşinde hande çinkitaş neden yayınlanmadı, gibi haberlere anlık olarak ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap - YORUM YAZIN

Cevapla