Gerçeğin Peşinde Hande Cinayeti Son Gelişmeler (27 Eylül 2017)

Gerçeğin Peşinde Hande Cinayeti Son Gelişmeler (27 Eylül 2017)

Gerçeğin Peşinde 27 Eylül 2017 izle Hande Çinkitaş Cinayeti Son Dakika Haberleri

Gerçeğin Peşinde programında konu olan olaylardan bir tanesi Hande Çinkitaş cinayeti. Hande Çinkitaş 16 sene önce henüz 11 yaşında iken annesi ile ayrılmış olan babasına ait evde ölü olarak bulundu. Odasında cansız bedenini gören polisler ölüm hakkında oldukça ilginç duyumlar aldı. Hande’nin öldüğü zamanki araştırmalara göre Hande bir okul günü okula gitmeyip evde kendi odasında öldürülmüştü. Babası Nezih Çinkitaş olay hakkında canlı yayında açıklamalar yaptı. Birbirini tutmayan yorumları şüpheye yol açtı. Baba Nezih Çinkitaş’ın söylemlerine göre o günlerde evine birilerinin girmiş olma ihtimali bulunuyordu. Evde başka birilerine ait izmaritler buluyordu. Nezih Çinkitaş kızının öldüğü günden birkaç gün sonra ise banyosundan tıraş takımı ve bornozunun çalındığını iddia etti. Gerçeğin Peşinde ekibi, Serap Paköz ve adli tıp uzmanı Taner Güven’e göre Nezih Çinkitaş’ın iddiaları şüpheye yol açıyor. Nezih Çinkitaş ve Hande’nin üvey annesi olay hakkında bir numaralı şüpheli olarak görülüyor. Hande’nin ölümü hakkında araştırmalar tüm hızıyla devam ediyor. Gelişmeler canlı yayında olurken sitemizden de bilgi paylaşımı yapılıyor. Merak ettikleriniz hakkında sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Gerçeğin Peşinde Hande Cinayeti Yorum Yap

Hande Çinkitaş cinayeti hakkında tespit ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca Gerçeğin Peşinde Telefon Numaraları ve Gerçeğin Peşinde Whatsapp İhbar Hattı Numaraları‘na bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Gerçeğin Peşinde 27 Eylül 2017 Full izle Hande Cinayeti

Gün içinde yayınlanacaktır.

Bu yazımız aracılığıyla gerçeğin peşinde iletişim bilgileri, gerçeğin peşinde irtibat tel, gerçeğin peşinde mesaj gönder, gerçeğin peşinde telefon no, gerçeğin peşinde whatsapp numarası, gerçeğin peşinde telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz

Yorum Yok - YORUM YAZIN

Cevapla