Gerçeğin Peşinde Hakan Ekinci Katili Bulundu Mu? Cinayeti Kim İşledi?

Gerçeğin Peşinde Hakan Ekinci Katili Bulundu Mu? Cinayeti Kim İşledi?

>> Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Neden Yayınlanmıyor? <<

Gerçeğin Peşinde programında Hakan Ekinci olayı bugün işlenmedi. Peki ne oldu da bu olaya programda yer verilmedi? Bu bağlantıya tıklayarak haberimize ulaşabilirsiniz!

Haftaiçi her gün 16.00’da TV8 ekranlarında izleyicilerle buluşan Gerçeğin Peşinde adlı programın gündeminde Hakan Ekinci cinayeti yer almaktadır. Serap Ezgü’nün sunduğu programın son bölümünde gerilim hat safhaya ulaşıyor. Ölümüyle ilgili esrarengiz iddilar öne sürülmeye devam ederken, cinayet hakkındaki gerçekler de açığa çıkarılmaya çalışılıyor.

Hakan Ekinci Öldürüldü Mü?

Kafaları kurcalayan soru ise Hakan Ekinci’nin öldürülüp öldürülmediği… Gerçeğin Peşinde muhabirleri, emekli polislerin desteğiyle birlikte cinayetleri çözüme kavuşturmaktadır. İstanbul Esenyurt’ta bilgisayarının başında Metin2 adlı oyunu oynarken ölü bulunan 13 yaşındaki Hakan Ekinci’nin intihar ettiği yönünde Adli Tıp Kurumu’nun raporlarına rastlansa da, ailesi ısrarla olayın cinayet olduğu yönünde ifadeler vermektedir.

Gerçeğin Peşinde Hakan’ın Katili Kim? Hakan’ı Kim Öldürdü?

Yapılan incelemeler de yine, Hakan Ekinci’nin vücudunda herhangi bir darp ya da yaralama izinin bulunmadığını kanıtlar niteliktedir. İntihar nedeni olaraksa boynuna doladığı elastik bandaj sonucu nefessiz kalması öne sürülmektedir. Ailesi ise sargı bezi olarak tanımalamalar yapmaktadır. Olayın intihar olduğunu gösteren detaylı rapor ise Büyükçekmece Cumhuriyet Savcılığı’na gönderilecek.
Konuyla ilgili arkadaşlarının da ifadelerine başvurulmaktadır. Söz konusu oyunun oynandığı bilgisayar üzerindeki araştırmalar da sürmektedir. Daha önce de Metin2 adlı oyun yüzünden benzer bir vaka ile de karşılaşılması, olayın cinayet olduğu yönündeki şüpheleri arttırıyor. Oyunun 15 yaşından küçüklere yasaklandığı da biliniyor. Ailenin oyundan haberleri oldukları ve 13 yaşındaki Hakan’ın hayalinin doktor olmak istediği de verilen bilgiler arasında yer alıyor.

Hakan cinayeti hakkında tespit ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca Gerçeğin Peşinde Telefon Numaraları ve Gerçeğin Peşinde Whatsapp İhbar Hattı Numaraları‘na bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu yazımız aracılığıyla gerçeğin peşinde iletişim bilgileri, gerçeğin peşinde irtibat tel, gerçeğin peşinde mesaj gönder, gerçeğin peşinde telefon no, gerçeğin peşinde whatsapp numarası, gerçeğin peşinde telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Cevapla