Gerçeğin Peşinde Hakan Ekinci Cinayeti Yorum Yapma Sayfası

Gerçeğin Peşinde Hakan Ekinci Cinayeti Yorum Yapma Sayfası

Hakan Ekinci intihar mı etti? Sosyal medyanın ve sanal platformların gençler üzerindeki olumsuz etkisi gün geçtikçe kendisini daha çok göstermektedir. Kendilerini ifade etmek için sosyal medyayı kullanan gençlerin yanı sıra, küçük çocuklar da artık internete rahatlıkla erişebiliyor. Bu durumun onların psikolojileri üzerinde yarattığı tahribatsa, önlenemiyor. Özellikle şiddet unsurunu bütünüyle benimsemiş olan bilgisayar oyunları ve mobil oyunlar, bu durumu tetikleyici bir rol oynamaktadır. Online oyunlardaysa bu durum daha karmaşık hal almaktadır. Hakan Ekinci olayında da benzer bir durumla karşı karşıya kalınmıştır. Evinde bilgisayar başında Metin2 oynarken iddia ettiğine yönelik kanıtlar bulunmaktadır.

Uzman görüşleri de, bu oyunların intiharı tetiklediğini gösterir yönündedir. Epilepsiyi tetikleyen oyunlar, ölüm sebebi olabiliyor. Dikkatsizlik, hiperaktivite ve uykusuzluk da bununla beraber gelmektedir. Tanımadığı kişilerle iletişime geçen ve onlarla olan iletişimlerinin sağlıksız bir şekilde ilerlemesi de olumsuz sonuçlar doğurabilmektedir. Hakan Ekinci’nin abisi Ersin Ekinci ise Gerçeğin Peşinde adlı programda sıklıkla konuyla ilgili açıklamalar yapmaya devam etmektedir. Konunun intihar değil de, cinayet olduğu yönündeki ihtimaller de yükselmeye devam ediyor. Konuyla ilgili savcılık da çalışmalar yürütmeye başlamıştır. Apartman binasındaki herkes şüpheli durumdadır. Anne ve baba başta olmak üzere, amcalar, kuzenler ve babaanne de şüpheli listesinde kendisine yer edinenler arasındadır. Olayla ilgili birçok çelişkili ifade bulunmakla beraber, olayın perde arkasını aydınlatmak için Serap Ezgü ve ekibi çalışmalara devam etmektedir.

Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Yorum Yap

Hakan cinayeti hakkında tespit ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca Gerçeğin Peşinde Telefon Numaraları ve Gerçeğin Peşinde Whatsapp İhbar Hattı Numaraları‘na bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu yazımız aracılığıyla gerçeğin peşinde iletişim bilgileri, gerçeğin peşinde irtibat tel, gerçeğin peşinde mesaj gönder, gerçeğin peşinde telefon no, gerçeğin peşinde whatsapp numarası, gerçeğin peşinde telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap - YORUM YAZIN

Cevapla