Gerçeğin Peşinde Hakan Ekinci Cinayeti Tüm Detaylar ve Gelişmeler

Gerçeğin Peşinde Hakan Ekinci Cinayeti Tüm Detaylar ve Gelişmeler

Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti 21 Eylül Perşembe Günü Neler Oldu?

Hakan Ekinci cinayetinde son durum nedir? 8 Eylül 2017 tarihinde Hakan Ekinci cinayeti hakkında neler oldu? Tüm bu soruların cevabı programda aranmaya devam ediyor. Gerçeğin Peşinde tüm hızıyla devam ediyor. Milyonların izlediği program kayıpları bulmaya, cinayetleri aydınlatmaya çalışıyor. 8 Eylül 2017 tarihindeki yayında Hakan Ekinci’nin ölümü ile ilgi gelişmeler az da olsa konuşuldu. Hakan Ekinci evinde ölü olarak bulunmuştu. Ağabeyi Ersin Ekinci kardeşini boğazında sargı bezi ile boğulmuş bir şekilde bulmuştu. Kardeşini ölü olarak bulduğunda yanında babaannesi de vardı. Bu travmayı atlatamayıp psikolojik tedavi gören Ersin Ekinci hakkında da izleyici bir sürelik şüphe duymuştu. Ersin Ekinci’nin olayın olduğu gün babasına ait fırından hiç ayrılmadığı öğrenildi. Olayın olduğu günden itibaren birçok isim üzerinde yoğunlaşmalar olmuştu.

Hakan Ekinci Cinayetinde Son Dakika Gelişmeleri

Beş katlı aile apartmanında herkesin bir noktada yalan söylüyor olabileceği düşünüldü. Birbiriyle uyuşmayan açıklamalar olduğundan kafalar karıştı. En başından beri kuzenler Elif ve Filiz şüpheli durumdaydı. Anne ve babasının da doğru olmadığını düşünülen açıklamaları olmuştu. En üst katta oturan amca Serdar ise suçlamaları kabul etmemekle birlikte Mehmet ve Gülizar’a cephe almış durumda. Kendilerini haksız yere suçladıklarını düşünüyor. En büyük tepki ise babaanne Habibe’den geldi. Oğlu ile arasındaki bağları koparmayı düşünen Habibe suçlu olmadığını ve konu hakkında hiçbir bilgisinin olmadığını tekrarlıyor. Ersin Ekinci’nin arkadaşı aynı zamanda Hakanın da oyun arkadaşı olan Ferdi ise canlı yayına katıldığı gün endişeli tavırlarıyla dikkat çekmişti. Olayın yaşandığı gün Hakan’ı evine bir şeyler yemeye çağırdığını ancak Hakan’ın gelmediğini iddia etti. Ancak market sahibi kadının iddiaları ise bunu yalanlar nitelikteydi. Marketçi kadın Hakan’ın olay günü markete gelip kendisinden adeti fazlaca olmakla beraber kola ve cips aldığını söyledi. Bu iddialar Hakan’ın bu kadar şeyi yalnız yiyemeyeceği, yanında birinin olmasını gerektiği gerçeğini akıllara getirdi. Şüpheli listesi bayağı kabarık olan ölüm ardından yeni gelişmeler olmaya devam ediyor. Son günlerde kıyafet mevzusu konuşulmaya başlanmıştı. Amca Seyfettin ve karısı Yeter Ekinci’nin söylemleri şüphe uyandırmıştı. Son bölümlerde ise şüpheler bir diğer amca Saffet Ekinci’ye yöneldi. Söylemlere göre ölüm saatine yakın bir saatte apartmanda yalnızca Saffet Ekinci’nin ailesi evdeydi. Bu iddialara göre şüpheler Saffet ve ailesine yöneldi. Diğer kuzenler Elif ve Filiz en baştan şüpheliler listesinde bir numaraydı. Son bölümlerde bu iddia biraz zayıflamış oldu. Araştırmalar tüm hızıyla devam ediyor. Hakan Ekinci’nin katili aranmaya devam ediyor.

Cinayet hakkında tespit ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca Gerçeğin Peşinde Telefon Numaraları ve Gerçeğin Peşinde Whatsapp İhbar Hattı Numaraları‘na bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu yazımız aracılığıyla gerçeğin peşinde iletişim bilgileri, gerçeğin peşinde irtibat tel, gerçeğin peşinde mesaj gönder, gerçeğin peşinde telefon no, gerçeğin peşinde whatsapp numarası, gerçeğin peşinde telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap - YORUM YAZIN

Cevapla