Gerçeğin Peşinde Hakan Ekinci Cinayeti Son Dakika Haberleri

Gerçeğin Peşinde Hakan Ekinci Cinayeti Son Dakika Haberleri

Hakan Ekinci’nin katili bulundu mu? Hakan Ekinci cinayetinde son durum ne? Hakan Ekinci 26 Temmuz günü boğularak öldürüldükten sonra Gerçeğin Peşinde programında araştırılmaya başlanmıştı. Programda uzunca bir süre yer alan Hakan Ekinci olayı ülke çapında geniş yankı buldu. Hakan Ekinci’nin gizemli ölümü hakkında birçok iddia ortaya atıldı.

Hiçbiri kesin olmamakla birlikte bu iddiaların hepsi tek tek araştırıldı. Olay yaşandığı günden bu yana 3 ay geçti. Ancak katilin izine henüz ulaşılmadı. Birçok noktanın üzerinde duruldu. Ancak bu önemli noktalar katile ulaşmada tek başına yeterli olmadı. Hakan Ekinci’nin bir internet oyunu yüzünden canına kıymış olabileceği iddiası etrafta dolanmaya başladı. Ailenin verdiği bilgilere göre ise Hakan Ekinci bu tarz bir oyun oynuyor olamazdı.

Blue While isimli bu oyunu oynayan çocuklarda ruhsal sorun belirtileri olduğunu ancak bu belirtilerin hiçbirinin Hakan Ekinci’de olmadığını söylediler. Hakan Ekinci’nin herkes tarafından neşeli, eğlenceli olarak tanınması da bu iddiaları çürütmeye yöneltti. Cinayet üzerinde duran ekipler bunun intihar olması yönünde hem fikir değiller.

Ortaya çıkan ipuçları doğrultusunda olayın cinayete daha yakın olduğu kabul edildi. Bu yönde araştırmalar sürerken katilin bulunmasına çok az kalındığı da eklendi. Hakan Ekinci’nin katilini öğrenmeyi tüm Türkiye dört gözle bekliyor. Hakan Ekinci cinayeti hakkında yaşanan gelişmeler sitemiz üzerinden paylaşılacaktır. Merak ettiğiniz konular hakkında sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Cevapla