Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Son Gelişmeler (3 Ekim 2017)

Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Son Gelişmeler (3 Ekim 2017)

Gerçeğin Peşinde 3 Ekim 2017 Salı izle Hakan Cinayeti

Yayınlandığı anda buradan paylaşılacaktır.

Yaklaşık 2 ay önce ana haber bültenlerine konu olan Hakan Ekinci ölümü hala aydınlanmış değil. Hakan Ekinci Esenyurt’ta bulunan 5 katlı aile apartmanının 2. katında ailesi ile birlikte yaşıyordu. Henüz 13 yaşında olan Hakan Ekinci ailesi ve çevresi tarafından neşeli ve hayat dolu bir çocuk olarak tanınıyordu. Bilgisayarda internet oyunları ve dizilerle bolca vakit geçiren Hakan 26 Temmuz günü ağabeyi Ersin Ekinci tarafından evinde, bilgisayar masasının hemen önünde ölü bulundu. Ersin Ekinci saat 6 sularında babasına ait fırından ayağındaki sakatlık nedeniyle ayrılmış ve evine gitmek için yola koyulmuştu. Apartmanın girişine geldiğinde amcaları ve babaannesi Habibe Ekinci’nin oturduğunu gördü. Orada biraz vakit geçirdikten sonra kardeşinin evde olduğunu öğrendi ve eve çıkmak istedi. Kapıya vurduğunda Hakan Ekinci’nin kapıyı açmaması üzerine endişeye kapıldı ve kapıyı sert birkaç hamleyle küçük bir yerinden kırdı. İçeri girdiğinde ise kardeşi Hakan Ekinci’nin cansız bedenini gördü. Ölmemiş olması umuduyla kucağına alıp hastaneye götürmek istedi.

Gerçeğin Peşinde 3 Ekim 2017 Hakan Cinayeti Son Dakika Haberleri

Kötü haber hastanede geldi. Hakan Ekinci’nin cansız bedeni morga götürüldü. Tüm aile üzgünken ölümün nedeni araştırılmaya başlandı. Gerçeğin Peşinde programına başvuran aile çevresindeki herkesten şüphelendiğini söyledi. Araştırmalar sonucu birçok delil bulundu ancak hiçbiri ölümü aydınlatmaya yetmedi. Ekranları başında programı izleyen kişiler birkaç isim üzerinde büyük şüphelere düştü. Olayın olduğu gün Ersin Ekinci’nin ayağının sebepsiz ağrıyor olması dikkat çekti. Programa katılan bir isim olan Ferdi de şüpheli olarak görüldü. Stüdyodaki gergin anları ve birbiriyle uyuşmayan söylemleri dikkat çekti. İzleyicinin yorumlarına göre Ferdi ve Ersin Ekinci’nin olayda parmağı vardı.

Gerçeğin Peşinde 3 Ekim 2017 Full izle Hakan Cinayeti

Gün içinde yayınlanacaktır.

Gerçeğin Peşinde Telefon Numaraları ve Gerçeğin Peşinde Whatsapp İhbar Hattı Numaraları‘na bu bağlantıya tıklayarak program ihbar hattı numaralarına ve iletişim telefon numaralarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hakan cinayeti hakkında tespit ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz.

Bu yazımız aracılığıyla, gerçeğin peşinde hakan cinayeti çözüldü mü, gerçeğin peşinde hakan cinayetinde kim tutuklandı, gerçeğin peşinde hakan cinayetini kim işledi, gerçeğin peşinde hakan cinayeti hakkında tüm detaylar, gerçeğin peşinde hakan cinayeti son dakika gelişmeleri, gerçeğin peşinde hakan cinayetinde yeter tutuklandı mı, gerçeğin peşinde hakan kimler katil, gerçeğin peşinde hakan neden yayınlanmadı, gerçeğin peşinde hakan cinayeti özkan tutuklandı gibi haberlere anlık olarak ulaşabilirsiniz.

2 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla