Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Son Gelişmeler (29 Eylül 2017)

Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Son Gelişmeler (29 Eylül 2017)

Gerçeğin Peşinde Hakan Ekinci Cinayeti Neden Yok? Neden Yayınlanmıyor?

29 Eylül tarihli yayında aile üyeleri kısa bir süre ara vermeden önce programa son kez katıldı. Bu demek değil ki Hakan Ekinci Cinayeti bir daha programda yer almayacak. Tabi ki konu ile ilgili araştırmalar aksatılmaksızın devam edecek ancak programda sıkışıklık ve yoğunluk olması nedeniyle aile canlı yayına çıkmaya kısa bir ara verdi. Aile üyeleri katilin veya şöyle diyelim ölümün sebebinin bulunmasını canı gönülden istiyor. Araştırmalar arka planda olsa da tüm hızıyla devam ediyor. Hakan Ekinci olayı canlı yayına nakledilmese de sitemiz aracılığıyla gelişmeleri anlık olarak kolayca takip edebilirsiniz.

>> Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Neden Yayınlanmıyor? <<

Gerçeğin Peşinde programında Hakan Ekinci olayı bugün işlenmedi. Peki ne oldu da bu olaya programda yer verilmedi? Bu bağlantıya tıklayarak haberimize ulaşabilirsiniz!

GERÇEĞİN PEŞİNDE HAKAN 2 EKİM 2017 SON DAKİKA GELİŞMELERİ

Seyfettin ve Kızları Hakkında Şok İddaalar!

Gerçeğin Peşinde 29 Eylül 2017 izle Hakan Cinayeti

TV8 ekranlarında yayınlanan Gerçeğin Peşinde adlı program tüm hızıyla yayın hayatına devam ediyor. Programda konu olan olaylardan en fazla dikkat çekeni ise tüm Türkiye’nin konuştuğu, evinde ölü buluna Hakan Ekinci. 26 Temmuz günü kendi evinde boğazında sargı bezinden bozma ip halini almış bir biçimde malzeme ile boğulmuş vaziyette ölü bulunmuştu. Hakan Ekinci’yi küçük ağabeyi Ersin Ekinci bulmuştu ve o günden sonra büyük bir travma geçirdi. Psikolojik sorunlar yaşayan ağabey olay günü ile ilgili gördüklerini anlatmak için defalarca kez stüdyodaki canlı yayına katıldı.

Gerçeğin Peşinde 29 Eylül 2017 Hakan Cinayeti Son Dakika Haberleri

Hakan Ekincinin babası Mehmet Ekinci her yayında stüdyoya geliyor ve gelişmeleri takip ediyor. Serap Paköz ve ekibi olay hakkında geniş çaplı araştırmalar yapıyor. Hakan Ekincinin ölümü ile ilgili büyük adımlar atıldı. Hakan Ekincinin öldüğü günden sonra aynı apartmanda yaşayan amcalar Mehmet Beye göre farklı davranmaya başlamıştı. Yalnızca amcaların değil tüm apartmanın farklı davrandığını gören Mehmet Ekinci olayın üzerine gitmeye kararlı. Programda yapılan araştırmalar dışında kendisi de araştırma yapan Mehmet Ekinci olayın aydınlanması adına büyük yarar sağlıyor.

Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Yorum Yap

Hakan cinayeti hakkında tespit ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca Gerçeğin Peşinde Telefon Numaraları ve Gerçeğin Peşinde Whatsapp İhbar Hattı Numaraları‘na bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Gerçeğin Peşinde 29 Eylül 2017 Full izle Hakan Cinayeti

Gün içinde yayınlanacaktır.

Bu yazımız aracılığıyla gerçeğin peşinde iletişim bilgileri, gerçeğin peşinde irtibat tel, gerçeğin peşinde mesaj gönder, gerçeğin peşinde telefon no, gerçeğin peşinde whatsapp numarası, gerçeğin peşinde telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz

Yorum Yok - YORUM YAZIN

Cevapla