Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Son Gelişmeler (22 Eylül 2017)

Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Son Gelişmeler (22 Eylül 2017)

>> Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Neden Yayınlanmıyor? <<

Gerçeğin Peşinde programında Hakan Ekinci olayı bugün işlenmedi. Peki ne oldu da bu olaya programda yer verilmedi? Bu bağlantıya tıklayarak haberimize ulaşabilirsiniz!

Hakan Ekinci’nin Ailesenin Yaptığı Açıklamalar Neler?

Hakan Ekinci’nin ölümüyle birlikte Metin2 yine nefretle bakılan bir oyun halini aldı. Bilgisayarda bu oyunu oynarken ölen Hakan’ın ardından haber bültenleri, gerçekle ilgili ipuçlarını paylaşmaya devam ediyor. Serap Ezgü’nün sunumu eşliğinde karşımıza çıkan Gerçeğin Peşinde adlı program ise ortada bir katil varsa çıkarmaya niyetli. Aileyi ve akrabaları, gerekirse komşuları da yayına konuk eden programda her geçen gün tartışmanın dozunu arttıran iddialar ve tartışmalar meydana geliyor. Son olarak Bülent Ersoy’da programa bağlanarak “Aile yalnız bırakmış” diyerek çıkıştı.
Aile, olayın başından sonuna kadar, olayın cinayet olmadığına inanmakta ısrarcıydılar. Boğazında, plastik bir sargı bezi ve 2 düğüm atılmış şekilde bulunan Hakan Ekinci’nin ailesi, savcılığa başvurmuştu ve savcılık soruşturmayı başlatmıştı. Aile, küçük oğullarının bu plastik sargıyla boğulduğunu söylüyor. Hayalinin doktor olduğunu ve oyun yüzünden bir başkasına veya kendisine zarar vermeyeceğini de ayrıca ifadelerinde belirtiyorlar. İntihar olasılığının hiç olmadığı ve oyun bağımlısı olmadığı da diğer açıklamalar arasında yer alıyordu.

Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Son Dakika Haberleri

Aile, Hakan Ekinci ölümünde suçlu mu? Kafaları karıştıran bir diğer soruysa bu olmaktadır. Ailenin ihmarkârlığının bu duruma yol açtığını düşünenlerin sayısı da bir hayli fazla. Olayın sadece bir oyunla gerçekleşmeyeceği, herhangi bir oyun iletişiminin de bu sonuçlara yol açabileceği konuşulanlar arasında yer almaktadır. Oyunun aile denetiminde oynanması önemli bir yer tutuyor açıklamalarıysa uzmanlardan geliyor.

Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Yorum Yap

Hakan cinayeti hakkında tespit ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca Gerçeğin Peşinde Telefon Numaraları ve Gerçeğin Peşinde Whatsapp İhbar Hattı Numaraları‘na bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Gerçeğin Peşinde 22 Eylül 2017 Full izle Hakan Cinayeti

Gün içinde yayınlanacaktır.

Bu yazımız aracılığıyla gerçeğin peşinde iletişim bilgileri, gerçeğin peşinde irtibat tel, gerçeğin peşinde mesaj gönder, gerçeğin peşinde telefon no, gerçeğin peşinde whatsapp numarası, gerçeğin peşinde telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz

Cevapla