Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Son Gelişmeler (21 Eylül 2017)

Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Son Gelişmeler (21 Eylül 2017)

Hakan’ın Annesi Gülizar Ekinci ile Yenge Yeter Ekinci Yüzleşiyor!

Saffet Ekinci Neden Eşini Stüdyoya Göndermiyor?

Hakan’ı Son Gören İsim!

Hakan’a İlk Müdahale Eden Sağlık Görevlisinin İfadeleri!

Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Son Dakika Haberleri

Gün geçmiyor ki yeni bir ailenin ocağına ateş düşmesin. 8 Eylül 2017’de TV8 ekranlarında yayınlanan Gerçeğin Peşinde adlı programla birlikte gündeme bomba gibi düşen bir çocuk ölümü daha izleyenleri şaşırttı. Hakan Ekinci, daha 13 yaşında doktor olma hayalleri kuran bir çocuktu. Bilgisayar başında Metin oynarken öldüğü ve intihar ettiğine dair adli tıp rapor sonuçlarının bulunduğu bu olayda herkes şüpheli! Beş katlı apartman binasındaki herkes bu olayın şüphelisi haline gelmiştir. Olayın intihar değil de, cinayet olduğu yönündeki iddialar savcılığın da harekete geçmesini sağlamıştır.

Gerçeğin Peşinde Hakan Ekinci’yi Kim Öldürdü? Hakan’ın Katili Kim?

Gerçeğin Peşinde adlı programla birlikte açığa çıkan gerçekler olayın pek de intihar olmadığını göstermektedir. Savcılık kararı ile birlikte artık Hakan Ekinci cinayet vakası olarak incelenmeye başlanmıştır. Henüz cinayet olduğu kesinleşmemiş olsa da, olaylar intihar olmadığını da göstermektedir. Programa; babaanne Habibe Ekinci, amca Seyfettin Ekinci, kuzen Elif Ekinci de katıldı. Ersin Ekinci’nin arkadaşı olan Ferdi isimli şahıs da şüpheliler arasında kendisine yer buluyor. Ferdi’nin çelişkili ifadeleri ise kafaları karıştırıyor. Hakan bulunduğundaysa boğazında bir sargı bezi bulunduğu bilinenler arasında yer alıyor. İki de düğüm atılmış olan sargı bezini görense iddialara göre ağabey Ersin Ekinci oluyor. Ersin, bu durum üzerine kardeşini en yakın hastaneye götürmektedir. Doktorlarsa konuyla ilgili açıklamalarında Hakan’ın olay yerinde 17.30 sıralarında öldüğünü söylemektedir. Aile, hastanede Hakan’ın boynunda tırnak izi gördüklerine dair iddialarda da bulunmuştur.

Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Yorum Yap

Hakan cinayeti hakkında tespit ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca Gerçeğin Peşinde Telefon Numaraları ve Gerçeğin Peşinde Whatsapp İhbar Hattı Numaraları‘na bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Gerçeğin Peşinde 21 Eylül 2017 Full izle Hakan Cinayeti

Gün içinde yayınlanacaktır.

Bu yazımız aracılığıyla gerçeğin peşinde iletişim bilgileri, gerçeğin peşinde irtibat tel, gerçeğin peşinde mesaj gönder, gerçeğin peşinde telefon no, gerçeğin peşinde whatsapp numarası, gerçeğin peşinde telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Cevapla