Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Son Gelişmeler (20 Eylül 2017)

Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Son Gelişmeler (20 Eylül 2017)

Hakan’ın Ölümü ile İlgili FLAŞ Gelişme!

Serap Ezgü Çok Kızdı!

Gerçeğin Peşinde Seyfettin Ekinci’ye Sorulan Sorular

Gerçeğin Peşinde 20 Eylül 2017 (20.09.2017) Hakan Cinayeti Full izle

1 saat içinde yayınlanacaktır.

Gerçeğin Peşinde, 2017 yılının yaz aylarından bu yana TV8 ekranlarında yayımlanan bir reality show programıdır. Serap Paköz’ün sunuculuğunu yaptığı Gerçeğin Peşinde programı Müge Anlı’yı bile geçmiş; sabah kuşağının en çok izlenen televizyon programı olma niteliğini taşımaktadır.

Hakan’ın abisi Ersin Ekinci neler cinayetle ilgili neler saklıyor?

Gerçeğin Peşinde programında bir süredir konuşulan, Türkiye’nin gündeminde olan Hakan Ekinci cinayetinde her geçen gün çok büyük gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Hakan Ekinci’nin ailesinin verdiği şüpheli ifadeler cinayetin aileden birinin işlediğini gösterir nitelikte. Ailedeki herkes birbirini suçlamaktadır. Hakan Ekinci’nin cinayeti sonrası aynı binada oturan Hakan’ın akrabalarının olaya hiç şaşırmadığı, üzülmediği herhangi bir tepki vermediği söyleniyor. Geçtiğimiz günlerde olayla ilgili Hakan Ekinci cinayetine Bülent Ersoy’da bağlanmış, yorumlarını söylemişti. Hakan’ın amcası olan Serdar Ekinci, ortada mutlaka bir oyun döndüğünü, gerçeklerin kesinlikle saklandığını telefon bağlantısı sonucunda söyledi. Dün yayına bağlanan Hakan’ın babaannesi Habibe Ekinci, olaya üzüldüklerini, şoke olduklarını belirttiler ama Hakan’ın annesi ve babası bu söylediklerine inanmadı.

Aile tamamiyle sürekli birbirlerini suçluyor, ortada şüpheler bırakıyor. Hakan’ın öldüğü gün, Hakan’ın son konuştuğu kişi olan Hakan Ekinci’nin yengesi Yeter hanım olay günü yaşananları detaylı bir şekilde anlattı. Yenge Yeter hanımın söylediğine göre, Hakan’ın abisi Ersin’i Hakan’ın cesedi bulunmadan 3 saat önce apartmanda gördüğünü söyledi. Bugün yani 20 Eylül 2017 tarihinde yaşanan olaylar anlık olarak güncellenecektir.

Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti 20 Eylül Neler Oldu? (Canlı Anlatım)

  • Hakan Ekinci’nin şüpheli ölümü savcılık kararı ile cinayet vakası olarak incelenmeye başlandı. (15.49)

Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Yorum Yap

Hakan cinayeti hakkında tespit ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca Gerçeğin Peşinde Telefon Numaraları ve Gerçeğin Peşinde Whatsapp İhbar Hattı Numaraları‘na bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu yazımız aracılığıyla gerçeğin peşinde iletişim bilgileri, gerçeğin peşinde irtibat tel, gerçeğin peşinde mesaj gönder, gerçeğin peşinde telefon no, gerçeğin peşinde whatsapp numarası, gerçeğin peşinde telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Cevapla