Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Son Gelişmeler (2 Ekim 2017)

Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Son Gelişmeler (2 Ekim 2017)

>> Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Neden Yayınlanmıyor? <<

Gerçeğin Peşinde programında Hakan Ekinci olayı bugün işlenmedi. Peki ne oldu da bu olaya programda yer verilmedi? Bu bağlantıya tıklayarak haberimize ulaşabilirsiniz!

 Gerçeğin Peşinde 2 Ekim 2017 Pazartesi izle Hakan Cinayeti

Yayınlandığı anda buradan paylaşılacaktır.

Yaklaşık 2 aydan uzun bir süre önce ölüm haberi alınan Hakan Ekinci’nin ölümü hala açıklığa kavuşmuş değil. Hakan Ekinci 26 Temmuz 2017 tarihinde Esenyurt’ta bulunan beş katlı aile apartmanının iki katında bulunan evinde boğazındaki sargı bezi ile boğulmuş halde bulundu. saat 6 civarlarında abisi Ersin Ekinci iş dönüşünde evde kardeşi Hakanı o halde buldu. kardeşinin kapıyı açmaması üzerine şüphelenen ve kapıyı kırarak içeri giren Ersin Ekinci gördüğü manzara karşısında ne yapacağını şaşırdı. Kardeşi Hakan bilgisayar masasının önünde yüzükoyun halde yatıyordu. henüz ölmemiş olabileceğini düşünerek boğazındaki sargıyı çıkarıp nefes alabileceği konuma getirmek istedi. ancak üzüntüsünden buna gücü yetmeyince kalan kısmını babaanne habibe çıkardı. söylenenlere göre Hakan Ekinci hastaneye götürülürken henüz hayatını kaybetmemişti.

Gerçeğin Peşinde 2 Ekim 2017 Hakan Cinayeti Son Dakika Haberleri

Hastanede yapılan müdaheleler sonucu maalesef ki hakan kurtarılamadı. aile bu haber karşısında adeta yıkıldı. Anne Gülizar Ekinci ve baba Mehmet Ekinci oğullarının ölümünün şüpheli olması nedeniyle araştırılmasını istedi ve TV8 ekranlarında yayınlanan gerçeğin peşinde programına başvurdu. o günden itibaren Serap Paköz ve ekibi ölüm hakkında araştırmalar yapmaya devam ediyor. şimdiye kadar birçok yeni gelişme meydana gelirken ölüm hakkında çarpıcı iddialar da ortaya atıldı. Görünenlere göre ölümün aydınlanması için çok küçük bir adım kaldı. Araştırmalar tüm hızıyla devam ederken aile oğulları hakanın katilinin bir an önce bulunmasını istiyor.

Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Yorum Yap

Hakan cinayeti hakkında tespit ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca Gerçeğin Peşinde Telefon Numaraları ve Gerçeğin Peşinde Whatsapp İhbar Hattı Numaraları‘na bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Gerçeğin Peşinde 2 Ekim 2017 Full izle Hakan Cinayeti

Gün içinde yayınlanacaktır.

Bu yazımız aracılığıyla gerçeğin peşinde iletişim bilgileri, gerçeğin peşinde irtibat tel, gerçeğin peşinde mesaj gönder, gerçeğin peşinde telefon no, gerçeğin peşinde whatsapp numarası, gerçeğin peşinde telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Yorum Yok - YORUM YAZIN

Cevapla