Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Son Gelişmeler (15 Eylül 2017)

Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Son Gelişmeler (15 Eylül 2017)

Hakan Ekinci’nin ölümünün üzerinden tam 49 gün geçti. Hakan Ekinci ağabeyi tarafından evinde boğazındaki sargı bezi ile boğularak öldürülmüş bir şekilde bulunmuştu. Ölümü polis tarafından şüpheli bulundu. Uzun zaman geçmesine rağmen katile giden bir ipucu bulunamadı. Bugün yayınlanan bölümde baba Mehmet Ekinci anne Gülizar Ekinci ve kuzenler Elif ve Filiz Ekinci programa geldi. Yorumları ile katkı sağlayacağı düşünülen kişiler programa bir bir davet ediliyor. Bugün yayınlanan bölümde yine çarpıcı konuşmalar yaşandı. Babaanne Habibe Ekinci’nin telefonla bağlanıp yorumda bulunduğu sırada Mehmet Ekinci’nin Sert söylemleri ve kaba kelimeler kullanması stüdyoda gergin anlara sebep oldu. Avukat İbrahim Bey bu şekilde üslup kullanmasının yanlış olduğunu söyledi.

Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti 14 Eylül Peşembe Günü Neler Oldu?

Bugünki yayına ünlü sanatçı Bülent Ersoy telefonla katıldı. Olayı sıkı takip ettiğini ve konu hakkında yorumları olduğunu söyledi. Ferdi ile Hakan arasındaki sıkı ve belkide gönül bağı olabileceğini hatta Hakan’ın tercihlerinin farklı bir yönde olabileceğini söyledi. Hakan ile Ferdi’nin yakınlığının sebebinin arkadaşlıktan öte olabileceğini, bu konunun araştırılması gerektiğini söyledi. Anne ve baba bunun kesinlikle doğru olmadığını, böyle bir durum olsa farkedeceklerini söyledi. Ağabey Ersin Ekinci ise konu hakkında tüm bildiklerini canlı yayında tekrar yineledi. Olay gününü dakika dakika anlatan Ersin’in söylediklerinin doğru olduğu babaanne Habibe ile karşılaştırma yapılarak öğrenildi. Adli tatil bitiminden itibaren ise hukuki raporlar bekleniyor. Olay hakkında en net ve doğru sonuçların çok yakında ortaya çıkabileceği bekleniyor. Gelişmeler için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Hakan cinayeti hakkında tespit ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca Gerçeğin Peşinde Telefon Numaraları ve Gerçeğin Peşinde Whatsapp İhbar Hattı Numaraları‘na bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu yazımız aracılığıyla gerçeğin peşinde iletişim bilgileri, gerçeğin peşinde irtibat tel, gerçeğin peşinde mesaj gönder, gerçeğin peşinde telefon no, gerçeğin peşinde whatsapp numarası, gerçeğin peşinde telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Cevapla