Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Son Gelişmeler (14 Eylül 2017)

Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Son Gelişmeler (14 Eylül 2017)

Hakan’ın Katili Ferdi Mi?

Programda şok gelişmeler yaşanıyor. Hakan Ekinci cinayeti araştırılmaya devam ederken bomba gibi bir olay daha yaşandı. Geçtiğimiz hafta yayının son gününde Büşra ve Tuğçe cinayeti hakkında çok büyük gelişmeler oldu. Büşranın tırnaklarında bulunan DNA kalıntıları ile eşleşen iki isim bulundu. Ayhan Yakar ve Seyhan Yakar isimli iki kardeş ile DNA sonuçları uyuştu. Aynı zamanda şüpheli listesinde olan başka isimler de vardı. Şüphelilerin yaşadıkları yerde eş zamanlı bir operasyon düzenlendi ve o kişiler gözaltına alındı. Bu büyük gelişme sonunda stüdyoda duygu dolu anlar yaşanmıştı. Sunucu Serap Paköz’de dahil olmak üzere orada bulunan herkes gözyaşlarına hakim olamamıştı. Programın canlı yayınlanan yeni bölümünde olay hakkında soruşturmalar devam etti. DNA örneği uyuşan kardeşlerden bir tanesinin eşi canlı yayına bağlandı. Olay hakkında hiçbir bilgisinin olmadığını, içinde bulunduğu durumdan bir hayli üzgün olduğunu dile getirdi. İddiaların doğru çıkması üzerine eşinden ayrılacağını ve çocuklarının dahi soyismini değiştireceğini söyledi. Araştırmalar tüm hızıyla devam ederken suçlularda sorgu altında tutulmaya devam ediliyor. Gelişmeler hakkında bilgilendirme amaçlı yazılarımız siteye eklenecektir. Merak ettikleriniz için sitemizi takip edebilirsiniz.

Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti 13 Eylül Çarşamba Günü Neler Oldu?

Gerçeğin Peşinde yeni bölümünde Hakan Ekinci ölümü konuşulmaya devam etti. Hakan Ekinci’nin ölümü intihar mı yoksa cinayet mi henüz çözülebilmiş değil. Adli tatil bitiminden itibaren devlet makamında da araştırmalar tüm hızıyla devam ediyor. Adli tıp raporu geniş çaplı olarak hazırlanıyor. Yeni bölümde Hakan Ekinci hakkında gelişmeler yaşandı. Hakan Ekinci’nin kim veya kimler tarafından öldürüldüğü henüz netleşmemişti. Aile çevresindeki herkesten şüphe duymaya devam ediyor. Bugün yayınlanan bölümde amca Seyfettin ve babaanne Habibe programa konuk olarak katıldı. Gülizar ve Mehmet Ekinci’nin şüpheli listesinde onlarda var. Bugünkü bölümde adli tıp uzmanı Taner Güven’in yanı sıra avukat olan İbrahim Bey’de programda fikirlerini sunmak için bulunuyordu. Avukata göre bu bir cinayet değil intihar. Ancak Taner Bey ise bunun intihar olamayacağını, Hakan’ın cinayete kurban gittiğini iddia ediyor.

Gerçeğin Peşinde Gizli Tanık İfadeleri

Gerçeğin Peşinde yeni bölümünde Ersin’in arkadaşı Ferdi tekrar konu oldu. İddialara göre Ferdi kendinden yaşça küçük bir erkek çocuğuna cinsel istismarda bulunurken birileri tarafından görülmüştü. Ve bu kişi gördüklerini Serap Paköz’e ve amca Erdal’a anlatmıştı. Bu olay ortaya çıktıktan sonra şüpheler yoğun olarak Ferdi’ye doğru yöneldi. Hakan’ın öldüğü gün ise onu evine çağırıp kola içip cips yiyelim dediği biliniyordu. Gizli tanık Hakan’ın olay günü marketten çok miktarda kola ve cips aldığını iddia etmişti. Tüm bu ipuçları birleştirilince Ferdi daha fazla zan altında tutuldu. Yeni bölümlerde olay hakkında gelişmeler olacaktır. Bu gelişmeleri hızlı bir şekilde öğrenmek için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

BU SAYFA YAYIN ESNASINDA ANLIK OLARAK GÜNCELLENECEKTİR.

Hakan cinayeti hakkında tespit ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca Gerçeğin Peşinde Telefon Numaraları ve Gerçeğin Peşinde Whatsapp İhbar Hattı Numaraları‘na bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu yazımız aracılığıyla gerçeğin peşinde iletişim bilgileri, gerçeğin peşinde irtibat tel, gerçeğin peşinde mesaj gönder, gerçeğin peşinde telefon no, gerçeğin peşinde whatsapp numarası, gerçeğin peşinde telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Yorum Yok - YORUM YAZIN

Cevapla