Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Son Gelişmeler (13 Eylül 2017)

Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Son Gelişmeler (13 Eylül 2017)

Hakan Ekinci’nin ölümünün üzerinden 45 günden uzun bir süre geçti. Hala ölümünün arkasındaki sır perdeleri aralanmış değil. Taşlar yerine oturmaya devam etsede bilinmeyen çok şey var. Yeni yayınlanan bölümde konuşmalar devam etti. Hakan Ekinci ölümü akıllarda soru işareti olmaya devam ediyor. Yeni bölümünde iddialar sürdü. Hakan Ekinci’nin öldüğü gün ağabeyi Ersin Ekinci’nin ayağındaki sakatlık dikkat çekti. Gün içerisinde sakatlığa sebep olacak hiçbir şeyin olmaması sonucunda bu ayak aksamasının sebebi bilinmiyordu. Apartman sakinlerinin iddiasına göre de apartmana kimse girmedi. Tüm bunlar birleştirilince yeni bir iddia ortaya atıldı. Ağabey Ersin Ekinci’nin cinayeti işleyip arka balkondan kimse görmeden atlamış olabileceği ve bu şekilde ayağı sakatlanmış olabileceği düşünüldü. Ancak baba Mehmet Ekinci’nin dediğine göre Ersin gün içerisinde işyerinden hiç ayrılmamış ve bu durumda böyle bir şeyi yapmamış olabileceğini söyledi. Ersin Ekinci’nin program esnasında yavaş konuşmaları ve konuşmadan önce beklemesi izleyici tarafından dikkat çekilmişti. Amcası bugün yayınlanan bölümde bu konuya açıklık getirdi. Eski zamanlarda yaşamış olduğu bir havale sonucu böyle bir sorunu olduğunu söyledi. Dikkatler Ersin Ekinci’nin üzerine eğilmişken bir diğer yönden Ersin Ekinci’nin arkadaşı Ferdi üzerinde de şüpheler devam ediyor. Telefonlara çıkmayan Ferdi hakkında merak edilen sorular var.

Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti 13 Eylül Çarşamba Günü Neler Oldu?

Hakan ölümü üzerinde şüpheliler artarken bir diğer şüphelide ağabey Ersin Ekinci’nin arkadaşı Ferdi olduğu biliniyordu. Bugün canlı yayına katılan gizli bir tanığın iddiaları çok şaşırttı. Olay açıklamalar yapan gizli tanık olayın seyrini değiştirdi. Hakan’ın öldüğü gün Ferdi’yi Hakan’ın evinin arka balkonundan atlarken ve daha sonra koşarak oradan uzaklaşırken gördüğünü iddia etti. Bu iddialar sonunda oklar tamamen Ferdi’ye yöneldi. Adli tıp uzmanı Taner Güven’in canlı yayında gösterdiği görüntüler şaşırtıcı bulundu. Görüntülerde Ferdi ve uzaktan bir akrabası olan 10 yaşlarında bir çocukla samimi olan ve şiddet içerikli eğlenme görüntüleri ortaya çıktı. Ferdi bu konuda tam manasıyla açıklama yapamazken akıllarda soru oluştu.

Hakan cinayeti hakkında tespit ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca Gerçeğin Peşinde Telefon Numaraları ve Gerçeğin Peşinde Whatsapp İhbar Hattı Numaraları‘na bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu yazımız aracılığıyla gerçeğin peşinde iletişim bilgileri, gerçeğin peşinde irtibat tel, gerçeğin peşinde mesaj gönder, gerçeğin peşinde telefon no, gerçeğin peşinde whatsapp numarası, gerçeğin peşinde telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Bir Cevap - YORUM YAZIN

Cevapla