Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Son Gelişmeler (11 Eylül 2017)

Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Son Gelişmeler (11 Eylül 2017)

Türkiye son bir aydır Hakan Ekinci cinayetini konuşuyor. Hakan Ekinci’nin katili veya katilleri 40 günü aşkın süredir bulunamadı. İntihar ettiği düşünülen ancak daha sonra bunun bu kadar basit olmadığı farkedilen ölümün ardından epey zaman geçti. Hakan’ın katilleri, azmettiricisi veya bunun intihar olup olmadığı bulunamadı. Hakan Ekinci 13 yaşında bir çocuk. İstanbul Esenyurt’ta ailesi ile beraber ikamet ediyordu. 5 katlı aile apartmanında anne, baba ve kardeşleri evde yokken ölü bir şekilde bulundu. Sebebi açıklanamayan şekilde gelişmeler cereyan etti. Gerçeğin Peşinde programında katili aranmaya devam ediyor. Programın yeni bölümünde Hakan’ın ölümü hakkında yeni gelişmeler yaşandı. Yeni iddialar ortaya atılan ölümde sır perdesinin aralanmasına çok az kalmışa benziyor. Apartmanda bulunan herkes tek tek sorguya alındı. Her biri şüpheli durumda. Apartman dışında ise şüphelenilen bir isim var. Ersin Ekinci’nin arkadaşı olan Ferdi şüpheli konuşmalarıyla dikkat çekiyor. Araştırılmayan hiçbir konu kalmıyor. Olaya tanık olmuş kişilerin söyledikleri gizli tanık bile olsa kayıt altına alınıyor. Çözülemeyen bu olayda çok az bir düğüm kalmışa benziyor.

Cinayet hakkında tespit ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca Gerçeğin Peşinde Telefon Numaraları ve Gerçeğin Peşinde Whatsapp İhbar Hattı Numaraları‘na bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu yazımız aracılığıyla gerçeğin peşinde iletişim bilgileri, gerçeğin peşinde irtibat tel, gerçeğin peşinde mesaj gönder, gerçeğin peşinde telefon no, gerçeğin peşinde whatsapp numarası, gerçeğin peşinde telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Cevapla