Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Son Gelişmeler

Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Son Gelişmeler

Hakan’ın Annesi Gülizar Ekinci ile Yenge Yeter Ekinci Yüzleşiyor!

Saffet Ekinci Neden Eşini Stüdyoya Göndermiyor?

Hakan’ı Son Gören İsim!

Hakan’a İlk Müdahale Eden Sağlık Görevlisinin İfadeleri!

Hakan cinayeti hakkında yorumlarınızı aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla yapabilirsiniz. Sizce Hakan Ekinci’nin katil kim? Hakan Nasıl Öldürüldü?

Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti 21 Eylül 2017 Perşembe Günü Neler Oldu?

Bu sayfamız her yayın gününde anlık olarak güncellenecektir.

28 Temmuz 2017 yılında kendi evinde ölü bulunan Hakan Ekinci’nin ölümü Gerçeğin Peşinde adlı televizyon programına konu oldu. Bir dönem haber kanallarına ve gazetelere de çıkan ölümle ilgili ilk konuşulanlar ve yayınlananlar intihar vakası olduğu idi. Ancak program aracılığıyla ortaya çıkan gerçeklerle durumun pekte intihara benzemediği ortaya çıktı.

Gerçeğin Peşinde hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanıyor. Hakan cinayeti gibi birçok konu programda araştırılıyor. Kayıplar bulunmaya çalışılıyor. Deneyimli sunucu Serap Paköz’ün sunumuyla ekranlara gelen program olayların perde arkasını araştırıyor.

Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti 8 Eylül Cuma Neler Oldu?

7 Eylül 2017 tarihindeki canlı yayınlanan programda Hakan Ekinci cinayeti ile ilgili gelişmeler neler? Hakan Ekinci’nin katili kim? Hakan Ekinci’nin ölümü intihar mı yoksa cinayet mi? Bugün yayınlanan bölümde de bu konular tartışılmaya devam etti. Cinayet olduğu henüz netleşmeyen ölüm hakkında intihar demekte oldukça zor. Bugünki yayına anne ve baba hariç amca Seyfettin Ekinci, kızı Elif Ekinci ve babaanne Habibe Ekinci katıldı. Birbirinden çarpıcı iddialar bugünde ortaya atılmaya devam etti. Olayın aileye göre bir numara şüphelilerinden olan bu üç isim kendini savunmaya devam ediyor.

Gerçeğin Peşinde Hakan Ekinci’nin Katili Kim? Gerçeğin Peşinde Hakan’ın katili bulundu mu?

7 Eylül 2017 tarihinde yayınlanan bölümünde bir diğer amca Saffet Ekinci ile apartmanda bulunan bazı kişilerin aralarında husumet olduğu ortaya çıktı. Şüpheler amca Saffet ve ailesinden yöne değişirken bir diğer şüpheli isimde ağabeyi Ersin Ekinci’nin arkadaşı Ferdi. Olay günü ile ilgili önceki anlattıklarıyla şimdiki anlattıkları arasında çelişkiler bulunan Ferdi kanıtlarının olduğunu söylüyor. Ancak bu kanıtlara bir türlü ulaşamıyor. Gelecek bölümlerde yine Hakan Ekinci cinayeti araştırılmaya devam edecek. Tüm çabalar katilin bulunması için sarfediliyor.

Cinayet hakkında tespit ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca Gerçeğin Peşinde Telefon Numaraları ve Gerçeğin Peşinde Whatsapp İhbar Hattı Numaraları‘na bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu yazımız aracılığıyla gerçeğin peşinde iletişim bilgileri, gerçeğin peşinde irtibat tel, gerçeğin peşinde mesaj gönder, gerçeğin peşinde telefon no, gerçeğin peşinde whatsapp numarası, gerçeğin peşinde telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

9 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla