Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Son Gelişmeler (07.09.2017)

Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Son Gelişmeler (07.09.2017)

Gerçeğin Peşinde adlı televizyon programı TV8 ekranlarında yaz sezonunda yayına başlamıştır. Yayın geçmişi çok uzun olmamasına rağmen izleyicinin gönlüne girmeyi başarmış ve çok iyi yerlere gelmiştir. Programı Serap Paköz sunuyor. Yayında adli tıp uzmanı Taner Bey’de yorumlarıyla Serap Paköz’e eşlik ediyor. Başvuru yapıp programa çağırılan aileler yaşadıkları olaylar hakkında programdan yardım istememektedirler. Aileler kayıplarını aramak için programa başvuruyor. Cinayet olayı başına gelmiş ailelerde olayların iç yüzünü öğrenmek için Serap Paköz’den yardım bekliyor. Serap Paköz ve ekibi olayları en ince detayına kadar araştırıyor ve gerçeklerin izini sürüyor.

Gerçeğin Peşinde Hakan Ekinci Cinayeti

Program şu aralar Hakan Ekinci cinayeti üzerine şekillenmiş durumda. Hakan Ekinci 28 Temmuz 2017 yılında kendi evinde bilgisayar açıkken boğazındaki sargı bezi ile ölü bulundu. İş çıkışı eve gelen ve olaydan haberi olmayan abisi Ersin Ekinci kardeşini yerde ölü halde yatarken buldu. Ersin’e eve çıkarken babaannesi eşlik etti. Hakan Ekinci’nin ve ailesinin yaşadığı ev 5 katlı bir aile apartmanı. Apartmanda Hakan Ekinci’nin amcaları yaşıyor. Babası Mehmet Ekinci ve annesi Gülizar Ekinci bu ölümü şüpheli bulmuş ve programa başvurmuş. Bunun bir intihar olduğunu ileri süren kişilere inanmıyorlar ve cinayet iddiasında ısrarlılar. Adli tıp uzmanı Taner Bey’inde yorumları ile bu ölümün cinayet olma olasılığı daha yüksek görünüyor. Apartmanın 4. katında oturan amca Seyfettin Ekinci, karısı Yeter Ekinci ve çocukları Elif, Filiz Ekinci’nin birbirine uymayan açıklamaları şüpheleri onların üzerinde tutuyordu. En üst katta oturan amca Serdar ve karısınında uyuşmayan açıklamaları var. 2. katta oturan aile tüm apartmandan şüphelendiğini belirtiyor. Babaanne Habibe ve neredeyse tüm apartmandaki kişiler yanlış iddialarda bulunuyor. Gizli tanıklar olay hakkında bilgi verirken bunları kabul etmeyen amcalar ve aileleri bu olayla hiçbir ilgilerinin olmadığını söylüyor. Cinayet araştırması tüm hızıyla devam ederken yeni ve çarpıcı gerçekler de ortaya çıkmaya devam ediyor.

07.09.2017 tarihinde yaşananlar buraya eklenecektir. Konu hakkında tespit ve görüşlerinizi yorum aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca Gerçeğin Peşinde Telefon Numaraları ve Gerçeğin Peşinde Whatsapp İhbar Hattı Numaraları‘na bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu yazımız aracılığıyla gerçeğin peşinde iletişim bilgileri, gerçeğin peşinde irtibat tel, gerçeğin peşinde mesaj gönder, gerçeğin peşinde telefon no, gerçeğin peşinde whatsapp numarası, gerçeğin peşinde telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Yorum Yok - YORUM YAZIN

Cevapla