Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Son Dakika Haberleri (25 Ekim 2017)

Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Son Dakika Haberleri (25 Ekim 2017)

Ölümünün üzerinden yaklaşık 3 ay geçen Hakan Ekinci cinayeti ile ilgili gelişmeler Gerçeğin Peşinde programında konuşulmaya devam ediyor. Hakan Ekinci 26 Temmuz günü Esenyurt’ta bulunan aile apartmanında ölü olarak bulunmuştu. Ölüm saatine yakın saatlerde apartmanda Hakan Ekinci’nin akrabaları bulunuyordu. Akrabaların söylediklerine göre Hakan Ekinci o gün evden çıkmamıştı. Bu açıklamalar sonucunda Hakan Ekinci’nin evinde iken biri veya birileri tarafından öldürülmüş olabileceği düşünüldü.

Hakan Ekinci’yi ölü halde ilk gören kişi ağabeyi Ersin Ekinci idi. Ersin Ekinci kardeşi Hakan’ı yerde cansız halde bulduğunda Hakan Ekinci’nin ne şekilde yattığını defalarca kez stüdyoda canlandırdı. Bu canlandırmanın önemi kaçınılmazdı. Hakan’ın ellerinin içe doğru oluşu taşınmış olabileceğinin kanıtıydı. 26 Temmuz gününden bu yana Hakan Ekinci cinayeti ile ilgili birçok gelişme yaşandı. Programa olayın sonrasına tanıklık ettiğini iddia eden birçok isim katıldı.

Gizli tanık olarak ifade veren kişiler davanın yönünü değiştirmekte büyük önem sağladı. Apartmanda bulunan kişiler olaydan kolay sıyrılamadı. Söylemleri birbiri ile uyuşmayan aile yakınlarının çoğu şüpheli listesine alındı. Hakan Ekinci’nin ölümü şu anda sır gibi saklanıyor. Gerçekler henüz açığa çıkmış değil.

Anne Gülizar ve baba Mehmet Ekinci oğulları Hakan Ekinci’nin katilini bulmak için çaba sarfediyor. Gerçeğin Peşinde programına başvuran aile apartmanda bulunan herkesten şüphelendiğini, aynı zamanda çevrelerinde olan herkesin soruşturulması gerektiğini söyledi. Hakan Ekinci cinayeti ile ilgili gelişmeler sitemizden paylaşılacaktır. Olay hakkında merak ettikleriniz için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

2 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla