Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Son Dakika Gelişmeleri (4 Ekim 2017)

Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Son Dakika Gelişmeleri (4 Ekim 2017)

TV8 ekranlarında yayınlanan ve sunuculuğunu Serap Paköz’ün yaptığı bir cinayet araştırma ve inceleme programıdır. Hafta içi her gün 15.30 da ekranlara gelmektedir. Programda faili meçhul cinayetler ve bunların izleri araştırılmaktadır. Programa başvuran kişilerin problemlerine çözüm bulunmaya çalışılmaktadır. Aileler kayıp aile üyeleri ile ilgili araştırma yapılması için programa başvurup bir sonuç almayı beklemektedir. Programa ait araştırma ekibi ile birlikte gizemli olaylar çözümlenmeye çalışılmaktadır. Olayların karanlık tarafları aydınlatılmaya çalışılmaktadır. Meydana gelmiş olaylar hakkında ortaya çıkan deliller bulunmakta ve tüm bunlar birleştirilerek sonuca ulaşmak için ekip ellerinden geleni yapmaktadır.

Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Neden Yayınlanmıyor?

Gerçeğin Peşinde Programda Serap Paköz’e adli tıp uzmanı eşlik etmektedir. Cinayet araştırma uzmanı ile birlikte olaylar yorumlanmaktadır. Tüm bunlar sonrasında olayın sonucuna ulaşmak için ellerinden geleni yapmaktadırlar. Programa şimdiye kadar başvurmuş birçok aile bulunmaktadır. Bu ailelerin başına gelmiş olayların sonuca ulaşması için program çaba göstermiş ve çözüme oldukça yaklaşmışlardır. Bunlardan bir tanesi Hande Çinkitaş cinayetidir. Uzun seneler önce öz annesinden ayrılan ve başka bir evde yaşayan babasının evinde ölü bulunan Hande’nin katili senelerdir bulunamamıştır. Araştırmalar sonuç vermeyince Hande’nin annesi programdan yardım istemiştir. Araştırmalar sonucu babası Nezih Çinkitaş’ın birbiriyle uyuşmayan konuşmaları sonucu dikkatler üzerine çekilmiştir. Araştırma tüm hızıyla devam etmektedir. Programda ilgi çeken bir diğer olay ise kendi evinde ölü bulunan 13 yaşındaki Hakan Ekinci’dir. Başlarda intihar olduğu iddia edilen ölümün aslında intihardan daha çok cinayet olabileceği gündeme gelmiştir. Deliller sonucunda bu iddia oldukça güçlenmiş ve neredeyse kesinleşmiştir. Hakan Ekinci’nin katili aranmaya devam etmektedir. Bu ve bunlara benzer birçok olay programa taşınmıştır. Aileler kayıp bireylerini aramak adına programa başvurmaktadır. En iyi sonucu almak için ekinin haberlerini beklemektedir.

Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Katil Bulundu mu?

Gerçeğin Peşinde izleyenlerinin son günlerde en çok merak ettiği konulardan birisi de Hakan Ekinci cinayetinin programa konu olmamasıdır. İzleyenler cinayet konusunun programdan kaldırıldığını, konunun işlenmeyeceğini düşünse de durum böyle değildir. Hakan Ekinci cinayeti ekranlardan kısa bir süreliğine ara verilmiştir. Ancak Hakan cinayeti arkaplanda halen detaylı bir şekilde araştırılmaya devam etmektedir. Yani Hakan Ekinci dosyası hiç bir şekilde kapanmamıştır.

Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Son Dakika Haberleri ve Son Gelişmeler

Gerçeğin Peşinde programında Hakan cinayeti en son 29 Eylül 2017 tarihinde konuşulmuştu. Peki o gün Hakan cinayetinde neler yaşandı, neler konuşuldu? Şüphelilerin ifadeleri ne yönde oldu?

Seyfettin ve Kızları Hakkında Şok İddaalar!

Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti 29 Eylül 2017 izle

Gerçeğin Peşinde Telefon Numaraları ve Gerçeğin Peşinde Whatsapp İhbar Hattı Numaraları‘na bu bağlantıya tıklayarak program ihbar hattı numaralarına ve iletişim telefon numaralarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca Hakan cinayeti hakkında tespit ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz.

Bu yazımız aracılığıyla, gerçeğin peşinde hakan cinayeti çözüldü mü, gerçeğin peşinde hakan cinayetinde kim tutuklandı, gerçeğin peşinde hakan cinayetini kim işledi, gerçeğin peşinde hakan cinayeti hakkında tüm detaylar, gerçeğin peşinde hakan cinayeti son dakika gelişmeleri, gerçeğin peşinde hakan cinayetinde yeter tutuklandı mı, gerçeğin peşinde hakan kimler katil, gerçeğin peşinde hakan neden yayınlanmadı, gerçeğin peşinde hakan cinayeti özkan tutuklandı gibi haberlere anlık olarak ulaşabilirsiniz.

Cevapla