Gerçeğin Peşinde Gülşah ve Turgut Olayı

Gerçeğin Peşinde Gülşah ve Turgut Olayı

Gerçeğin Peşinde Gülşah ve Turgut olayı hala gizemini korurken Zehra ve Korhan olayında 8 kişi gözaltına alındı. Korhan’ın en yakın arkadaşı Besici Ali başta olmak üzere, babası, ablası ve diğer 5 kişiden, olayın aydınlatılması için itiraflar bekleniyor. Emniyet güçlerinin elindeki güçlü kanıtlar, olayın artık çözümleneceğini ve ailelerin acılı bekleyişlerinin biteceğini gösteriyor.

Gerçeğin Peşinde Gülşah ve Turgut Olayı İzle

Bundan 9 yıl önce kaybolan Gülşah’ın başına ne geldiği bilinmiyor. Gülşah’ın kaybolmasından 6 ay sonra kayıplara karışan Turgut ile ilgili olarak gözler Osman’a çevrildi. Herkesin birbirini hedef gösterdiği olayda, baş şüpheli Osman 16 yıldır ceza evinde. Ekipler Osman’ı incelemeye aldığında, bazı gerçeklere ulaştı. Zeliha isimli bir kadınla resmi nikahı olan Osman, bir süre önce Gülşah ile ilişkiye girmiş. Gülşah’ın Osman’a sığındığı ve Osman’ın da Gülşah’ı kabul ettiği öğrenildi. Daha sonra Şerife isimli bir kadın Osman’ın hayatına girmiş ve Gülşah bu kadını hiç istememiş. İkili tartışmaya başlamış ve Gülşah evi terk etmiş.

Gerçeğin Peşinde Gülşah ve Turgut Olayı

Antalya Belek’e giden Gülşah, burada erkek kardeşi ile bir yıl yaşamış. Belek’te Barış isimli biri ile ilişkisi başlamış, ve bu sırada Osman ceza evindeymiş. Gülşah, ceza evine ziyarete geldiğinde Barış’la ilişkisini anlatmış ve ayrılmak istediğini söylemiş. Bu olaylardan önce ise Osman’ın can arkadaşı Turgut ile Gülşah’ın ilişkisi olduğu yönünde söylentiler duyan Osman, Gülşah’a olan tüm güvenini kaybetmiş.

Olayla ilgili ifadesi alınan Osman, 3 Mart 2010’da annesi ile birlikte kayınvalidesinin evine gittiğini ve ona Gülşah’ın cebinden 3 bin lirasını alıp gittiğini söylemiş. O günden sonra Gülşah’tan hiç haber alınamamış.

Gerçeğin Peşinde ekipleri Gülşah’ın erkek kardeşi Tuncay ile de görüştü. Osman’ın kaçtığı dönemde saklandığı mağara ve sığınağı gösteren Tuncay, Turgut’un ve Gülşah’ın buralarda infaz edilmiş olabileceğini ifade etti. Bu sığınaklar, dışarıdan fark edilmeyen fakat içeriden tüm çevrenin rahatlıkla görülebildiği yerlerdi.

Turgut’un kuzeni Şerife’nin de ifadesi alındı. Şerife olayın yaşandığı dönemde çok heyecanlandığı için suskun kaldığını ifade etti. Osman’ın kuması Şerife ile sürekli birbirlerine gidip geldiklerini belirten kadın, Turgut’un kaybolması ile ilgili olarak Osman’ın suçlu olduğunu, kuması Şerife’nin de ona yardımcı olduğunu düşündüğünü ifade etti.

Cevapla