Gerçeğin Peşinde Emirhan Cinayeti Son Durumu

Gerçeğin Peşinde Emirhan Cinayeti Son Durumu

Gerçeğin Peşinde Emirhan cinayeti son durumu, hala gizemini korumaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde bir evin çatı katında asılı bir şekilde bulunan Emirhan, bir cinayete mi kurban gitti yoksa gerçekten mi intihar etti henüz bilinmiyor. Gerçeğin Peşinde ekibi bu olayın üzerinde fazlasıyla dururken, gerek köy cemaatini gereksen Emirhan’ın ailesinin bu konuda gerekli yardımları sağlamaması, olayın çözülmesi konusunda çeşitli zorluklara neden oluyor. Öte yandan Gerçeğin Peşinde programına konunun farklı şekillerde anlatılması da dikkatlerden kaçmadı. Gerçeğin Peşinde ekipleri, konu hakkında bilgisi olan kişilerden, konuyu çözebilmek adına ifadeler alırken, verilen ifadelerin büyük bir çoğunluğunda tutarsızlık söz konusuydu.

Gerçeğin Peşinde Emirhan cinayeti son durumu

Gerçeğin Peşinde Emirhan Cinayeti Son Durumu

Gerçeğin Peşinde programı, verilen bu ifadelerin büyük bir çelişkiye neden olduğunu izleyenlerine belirtirken, bu olayın intihardan çok cinayet olabileceği konusunda birtakım bulguların olduğunu kanıtlarla gözler önüne seriyor. Emirhan’ın ailesi, Emirhan’ın öldüğü çatı katını mahalle çocukları tarafından ve Emirhan tarafından oyun yeri olarak kullanıldığını söylerken, bu durumun oyun esnasında da olabileceğini belirtiyor. Köyün muhtarı Hüseyin Bey ise Gerçeğin Peşinde ekiplerine olay yerinin farklı bir şekilde lanse edildiğini belirtiyor. Hüseyin Bey eski Jandarma personeli olarak bilinirken, olay yeri konusunda en tecrübeli kişilerden biri olarak Gerçeğin Peşinde ekiplerinin karşısına çıkıyor. Peki Hüseyin Bey, olay yeri bulgularına göre ve kendi gözlemlerine göre neler diyor?

Gerçeğin Peşinde programı bugün, Hüseyin Bey’le, Emirhan cinayeti konusunda büyük bulgular elde ederken, Hüseyin Bey, ipin Emirhan’ın boynuna en az 4 defa dolandığını belirtiyor. Ailesinin ifadesine göre ise ip, sadece bir kez dolanmış ve bunun oyun olabileceği ihtimali kuvvetlendirilmişti. Öte yandan Hüseyin Bey, 4 defa dolanan ipin, 9 buçuk yaşında olan bir çocuk tarafından yapılamayacağını ve başkalarının da bu işin içinde de olabileceğini belirtiyor. Olay üzerinde yapılan incelemeler, otopsi sonuçları ve daha birçok delil, konuyu açıklığa kavuşturacakken, halihazırda bulunan detaylar olayın intihar olmadığını gözler önüne seriyor. Bakalım adli tıp raporunun sonucunda ortaya ne gibi bir sonuç çıkacak ve Emirhan’ın ölümü bir intihar mı yoksa bir cinayet mi olarak karşımıza çıkacak?

Cevapla