Gerçeğin Peşinde Emine Kalaycı Cinayeti Son Gelişmeler (3 Ekim 2017)

Gerçeğin Peşinde Emine Kalaycı Cinayeti Son Gelişmeler (3 Ekim 2017)

Emine Kalaycı bundan tam 6 sene önce 2011 yılında kızı Çiğdem Kalaycı tarafından ölü olarak bulundu. Şüpheli olarak kayıtlara geçen ölümün araştırılması Gerçeğin Peşinde ekibi tarafından yapılmaya başlandı. Tam 6 sene sonra yeniden açılan dava Serap Paköz tarafından yürütülüyor. Emine Kalaycı tek bacağını kaybetmiş, protez bacakla yaşayan sağlık durumu kötü olan bir kadındı. Bundan bir süre sonra eşini kaybetti. Hayatına yalnız devam etmek zorunda olan Emine Kalaycı kızı Çiğdem ile birlikte bir apartman dairesine taşındı. Aralarında sürekli anlaşmazlık olan anne kız her an kavga içerisindeydi.

Gerçeğin Peşinde Emine Kalaycı’yı Kim Öldürdü?

5 kardeş olan Kalaycı ailesinin canlı yayında yaptığı açıklamalara göre Çiğdem çok fazla kötü arkadaş kurbanı olan bir kadındı. Annesi ile bu konu için defalarca tartışmış ve sorun yaşamıştı. Çiğdem Kalaycı’nın ablası olan Çağrı Kalaycı o dönemlerde annesi ve kardeşi ile bağlarının kötü olması nedeniyle ayrı eve çıkmış ve onlardan uzaklaşmıştı. Olayın olduğu gün büyük abla Filiz’in evinde babasının adına bir mevlit okunuyordu. Aileden mevlide abi Murat ve Emine Kalaycı katılmadı. Olayın akşamı kardeşi Çiğdem tarafından anne Emine’nin ölüm haberi alındı.

Gerçeğin Peşinde Emine Kalaycı Son Dakika Haberleri


Serap Paköz stüdyoya katılan Murat Kalaycı’ya mevlidde bulunmamasının nedenini sordu. Babasının mevlidine katılmayan Murat Kalaycı kardeşi Filiz ile aralarındaki tartışma sonucu orada bulunmadığını ayrıca işi gereği de katılamadığını söyledi. Kendisi ile röportaj yapılan Murat Kalaycı’nın eşi kayın validesi vefat etmeden yaklaşık 5-6 ay önce telefonunda samimi kelimeler içeren bir mesaj gördüğünü ve bir erkek arkadaşı olabileceğini düşündüğünü söyledi. Sözlerini şüphelendiği isimleri açıklayarak bitiren kadın o dönemde bu cinayeti yapmış olabilecek 2 kişinin bulunduğunu söyledi. Şüphelendiği isimlerden bir tanesi Emine Kalaycı’nın erkek arkadaşı olurken diğer bir isim ise kızı Çiğdem Kalaycı’nın huylarını pekte sevmedikleri sevgilisiydi. Emine Kalaycı’nın cinayeti hakkında araştırmalar tüm hızıyla devam ediyor. Gelişmeler için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Gerçeğin Peşinde İhbar Hattı ve İletişim Numaraları Neler?

Gerçeğin Peşinde Telefon Numaraları ve Gerçeğin Peşinde Whatsapp İhbar Hattı Numaraları‘na bu bağlantıya tıklayarak program ihbar hattı numaralarına ve iletişim telefon numaralarına kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayrıca Emine Kalaycı cinayeti hakkında tespit ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz.

Bu yazımız aracılığıyla, gerçeğin peşinde emine kalaycı cinayeti çözüldü mü, gerçeğin peşinde emine kalaycı cinayetinde kim tutuklandı, gerçeğin peşinde emine kalaycı cinayetini kim işledi, gerçeğin peşinde emine kalaycı cinayeti hakkında tüm detaylar, gerçeğin peşinde emine kalaycı cinayeti son dakika gelişmeleri, gerçeğin peşinde emine kalaycı cinayetinde yeter tutuklandı mı, gerçeğin peşinde emine kalaycı kimler katil, gerçeğin peşinde emine kalaycı neden yayınlanmadı, gibi haberlere anlık olarak ulaşabilirsiniz.

Bir Cevap - YORUM YAZIN

Cevapla