Gerçeğin Peşinde, Elmas Ailesine Kavuşacak Mı?

Gerçeğin Peşinde, Elmas Ailesine Kavuşacak Mı?

Gündüz kuşağı programlarının merakla beklenen ismi Gerçeğin Peşinde programında, bugün de şok eden gelişmeler yaşandı. 5 yaşında sokakta bulunup çocuk yurduna yerleştirilen Elmas Fark’ın amcasına ulaşan Serap Paköz ve ekibi, şimdi de genç kadının üvey annesi olduğu iddia edilen Reyhan Hanım’a ulaşmaya çalışıyor. Programın gündemindeki başka bir gelişme de 14 yaşındaki Berzan’ın kaçırılması ile ilgili oldu. Berzan, annesiyle eniştesi arasında bir ilişki olduğunu düşünüyordu. Eniştesi Ali Rıza Eraslan’ın, Berzan’ı bildiklerini anlatmaması için kaçırdığı yönünde iddialar var.

Gerçeğin Peşinde, Elmas Ailesine Kavuşacak Mı?

Elmas Fark’ın amcasının yanı sıra ablası Funda İyin’e de ulaşan Serap Paköz, amca ve yeğenleri programda buluşturdu. Funda Hanım, Elmas’ın gerçek annesinin esmer bir kadın olduğunu söyledi. Annesi Reyhan Hanım’ın Elmas’ın evlatlık olması ile ilgili hiçbir şey söylemediğini, Elmas’ı kardeşi olarak bildiğini sözlerine ekledi.

Müge Anlı İle Tatlı Sert, Elmas Ailesine Kavuşacak Mı?

Malatya Pütürge’de Reyhan Hanım’ın yaşadığı yere giden Serap Paköz ekibi, kadının yaşadığı evin yıkıldığını gördü. Taşbaşı Mahallesi’nden Malatya Merkez’e taşınan Reyhan Hanım hakkında komşuları, kadının son derece bakımlı olduğunu, gençliğinde Türkan Şoray’a benzediğini söyledi. Reyhan Hanım’ın kimseyle konuşmadığını, oldukça süslü olduğunu ve geçmişine dair hiçbir şey anlatmadığını da sözlerine eklediler.

Reyhan Hanım’ın yaşadığı eve ulaşan ekip, Reyhan Hanım ile Elmas’ı konuşturdu. Reyhan Hanım Elmas’ı ekranda görünce çok şaşırdı. Serap Hanım, Reyhan Hanım’a Elmas’ı neden bıraktığını sorunca Reyhan Hanım, Elmas’ı babası Sinan Bey’e bıraktığını ve onun büyüttüğünü söyledi. Fakat Serap Paköz, Sinan Bey’in Elmas’ı bir gece yarısı soğukta bıraktığını söyleyince, Reyhan Hanım’ın tepkisi “o her şeyi yapar” oldu.

Reyhan Hanım, Sinan Bey’in çok fazla içki içtiğini ve kendisine şiddet uyguladığını, bu yüzden de çocuğunu bıraktığını söyledi. Elmas bu sözleri duyunca küplere bindi. Sinan Bey’in ona şiddet uygulamasının bedelini niye kendisinden çıkardığını sordu. Niye onu yanına almadığını, niye onu terk ettiğini sordu. Reyhan Hanım, bu laflara karşı hiçbir şey diyemedi. Sinan Bey’in Elmas’ı büyüttüğünü ve Elmas’ın yuvalarda büyüdüğünü bilmediğini söyledi. Eğer kalsaydı durumun daha da kötüleşeceğini, bu yüzden başka çaresinin kalmadığını ifade etti.

Cevapla