Gerçeğin Peşinde Elif Öğretmen Cinayeti Son Gelişmeler (08 Eylül 2017)

Gerçeğin Peşinde Elif Öğretmen Cinayeti Son Gelişmeler (08 Eylül 2017)

Eğitim aşkıyla yanıp tutuşan bir öğretmendi Elif Türk. Mesleğine daha yeni başlamıştı. Tek amacı, tek hayali olan öğretmenlik mesleğini kazanmış ve okulunu bitirmişti. Öğrencileriyle daha yeni tanışmış henüz öğretmenler gününü bile görememişti. Hayaline kavuştu ancak bu mutlu günleri kısa sürdü. Evlilik hayali kuruyordu artık. Bir nişanlısı vardı ve gelinlik bakıyordu. Muş’un bir ilçesinde görev yapıyordu. Sadece kadınların kaldığı pansiyon tarzı bir otelde yaşıyordu.

Sonra bir gün odasının penceresinden kendini attığı haberleri yayıldı. İntihar etti dediler. Elif öğretmen öldü, cansız bedenini otopsiye gönderdiler. Çünkü yolunda gitmeyen bir şeyler vardı. Evlilik hayalleri kuran bir insanın intihar edemeyeceğini düşündüler. Ailesi de bu fikirdeydi. Otopsi raporuna göre Elif öğretmenin vücudunda iki kişinin DNA’sına rastlandı. Adli tıp sonuçlarına göre bu iki kişinin kan bağı vardı. Kardeş olabileceği düşünülen kişiler Elif Öğretmenin ölümünden önce onu taciz etmiş olabilirlerdi. İntihar olmadığını düşünen ailesi bu konu hakkında şüphe duyuyor. Son alınan haberlere göre Elif öğretmenin kaldığı işletmenin sahibi ve onun bir erkek kardeşi var. Şüpheler bu durumda onlara yöneldi. Elif öğretmeni kim öldürdü? Bu bir cinayet mi yoksa intihar mı? Otelin sahibi ve kardeşinin bu işte parmağı var mı? Tüm bu soruların cevabı araştırılmaya devam ediyor. Elif öğretmenin katillerini bulmak için GERÇEĞİN PEŞİNDE ekibi canla başla çalışıyor.

Elif öğretmen cinayeti hakkında tespit ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca Gerçeğin Peşinde Telefon Numaraları ve Gerçeğin Peşinde Whatsapp İhbar Hattı Numaraları‘na bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu yazımız aracılığıyla gerçeğin peşinde iletişim bilgileri, gerçeğin peşinde irtibat tel, gerçeğin peşinde mesaj gönder, gerçeğin peşinde telefon no, gerçeğin peşinde whatsapp numarası, gerçeğin peşinde telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Yorum Yok - YORUM YAZIN

Cevapla