Gerçeğin Peşinde Berkay Cinayeti Son Gelişmeler ve Haberler

Gerçeğin Peşinde Berkay Cinayeti Son Gelişmeler ve Haberler

Gerçeğin Peşinde programı, sabah kuşağının en çok izlenen reality show programıdır. Programda faili meçhul cinayetler, kayıp çocuk vakaları konu olarak işlenmekte; programın uzman ekibi ile birlikte olaylar çözülmeye devam ediyor.

19 yaşındaki üniversite öğrencisi Berkay, babasının yanına 6 günlüğüne ziyarete gitmişti. Babasının yanına gittiği 4.günü bir inşaatta ölü bulunan Berkay’ın ölümünün cinayet olduğu şüphesi vurgulanıyor. Berkay ziyarete gittiği 4 gün boyunca hiç evden dışarıya çıkmamıştı. 4.gününde evden 10 dakikalığına çıkmış; bu süre içinde ne olduysa olmuştur. İntihar mı yoksa cinayet mi olduğu bilinemeyen konulardan birisi olmuştur.

Gerçeğin Peşinde Berkay Cinayeti izle

Gerçeğin Peşinde Berkay Nasıl Öldürüldü? Berkay’ı kim öldürdü?

İnşaattan düşerek öldüğü belirlenen Berkay’ın intihar edebileceği veya bir cinayete kurban gittiği sık sık konuşulmakta. Çünkü düşerek öldüğü belirlenen Berkay’ın cebindeki eşyaların hiç zarar görmediği belirlendi. Ayrıca Berkay’ın babası Berkay’a ulaşamayınca hemen annesi Binnur hanımı aradı. Binnur hanım ise Berkay’ın asla telefonsuz dışarıya çıkmayacağını belirtti. Ayrıca yapılan tespitlere göre aşağıya düşmesi gereken yerden 3 metre ileride bulunan Berkay olayı cinayet olduğu sinyalleri daha da artıyor. Bu arada Berkay’ın son görüşme yaptığı kişi 155 polistir. Berkay yardım istemek için polis imdatı aramıştır. Gerçeğin Peşinde programı ve uzman cinayet ekibi tarafından olay detaylı olarak incelenmeye devam ediyor.

Gerçeğin Peşinde Berkay Cinayeti Yorum Yap

Hakan cinayeti hakkında tespit ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca Gerçeğin Peşinde Telefon Numaraları ve Gerçeğin Peşinde Whatsapp İhbar Hattı Numaraları‘na bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu yazımız aracılığıyla gerçeğin peşinde iletişim bilgileri, gerçeğin peşinde irtibat tel, gerçeğin peşinde mesaj gönder, gerçeğin peşinde telefon no, gerçeğin peşinde whatsapp numarası, gerçeğin peşinde telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Cevapla