Gerçeğin Peşinde Berkay Cinayeti Son Dakika Haberleri

Gerçeğin Peşinde Berkay Cinayeti Son Dakika Haberleri

19 yaşındaki üniversite öğrencisi berkay inşaat işçisi olarak çalışan babasının yanına onu görmeye gitti ve cansız bedeni evine döndü. berkay henüz 19 yaşında genç bir delikanlı idi. babasının özleminden iş için uzakta olan babasının yanına onu görmeye gitti. gittiği günden itibaren evden çıkmadığı söylenen berkayın ölümü birçok şüphe barındırıyor. öldüğü gün ilk defa dışarı çıkan berkay nedeni belli olmaksızın o gün ölmeden çok kısa bir süre önce 155 polis imdatı aramıştı. inşaattan düşüp öldüğü iddia edilen berkayın otopsi raporunda vücudunun iki yanında da yara izleri olduğu belirlendi. düşme olasılığı göz önünde bulundurulsa bu izlerin yalnızca bir tarafta olması gerekiyordu. ancak iki yanda da bulunan bu izlere otopsi yapan görevlinin yorumu düşerken sürtünme olmuş olabileceği idi.

Gerçeğin Peşinde Berkay Cinayeti Son Gelişmeler ve Son Durum

programda bu konuyu değerlendiren adli tıp uzmanı taner güvene göre böyle bir şey kesinlikle olamazdı. açıklamalarına göre berkayın öldüğünde üzerinde bulunan kıyafetlerde sürtünme izi yoktu ve bu yaralar sürtünme sonucu olmuş olamazdı. ayrıca berkayın öldüğünde üzerinde bulunan montun sol koltuk altı kısmı dikiş yerinden sökülmüştü. bu da akıllara bir arbede veya boğuşma olmuş ihtimalini getirdi. bir diğer önemli nokta ise ölümün bir gün öncesi aşırı yağmur olması nedeniyle inşaat sahası oldukça çamurlu bir haldeydi. berkayın ayağındaki spor ayakkabılarında ise çamur izlerine rastlanmadı. programa katılan anne binnur gözyaşlarına hakim olamıyor. her alınan haberde sinir krizleri geçiren anne binnur oğlu berkayın katilinin bir an önce bulunmasını istiyor.

Gerçeğin Peşinde Berkay Cinayeti hakkında günü gününe, anlık olarak en güncel gelişmeleri, Berkay cinayeti hakkında son dakika haberlerini, programda yaşananların tüm detaylarını sitemizde bulunan Gerçeğin Peşinde Berkay Cinayeti Son Gelişmeler ve Gerçeğin Peşinde Berkay Cinayeti Son Durum kategorisinden kolayca takip edebilir; görüşlerinizi bildirebilirsiniz.

Gerçeğin Peşinde Berkay Cinayeti Hakkında Yorumlar ve Yorum Yapma Sayfası

Berkay cinayeti hakkında tespit ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca Gerçeğin Peşinde İletişim Telefon Numaraları ve Gerçeğin Peşinde Whatsapp İhbar Hattı Numaraları‘na bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu yazımız aracılığıyla gerçeğin peşinde son bölümde neler oldu, gerçeğin peşinde son bölüm izle, gerçeğin peşinde full izle, gerçeğin peşinde son bölümü izle, gerçeğin peşinde canlı yayın izle, gerçeğin peşinde son yaşananlar, gerçeğin peşinde katili bulundu mu, gerçeğin peşinde ifadeler, gerçeğin peşinde kayıp bulundu mu gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Cevapla