Gerçeğin Peşinde Başvuru Formu ve Whatsapp İhbar Hattı Numarası

Gerçeğin Peşinde Başvuru Formu ve Whatsapp İhbar Hattı Numarası

Birçok programı geride bırakıp Reyting rekorları kıran program hafta içi her gün TV8 ekranlarında yayınlanmaktadır. Gerçeklerin gün yüzüne çıktığı, gizemli olayların aydınlatıldığı programı deneyimli sunucu Serap Ezgü sunmaktadır. Sıradışı olaylar, tüyler ürperten cinayetler, kayıplar ve daha birçok olayların araştırılıp, açıklığa kavuştuğu TV8’in fenomen haline gelmiş programı olma ünvanını taşımaktadır. Sunucu Serap Paköz’e cinayet araştırma uzmanı, adli tıp uzmanı ve bir avukat eşlik etmektedir. Gerçeğin Peşinde başvuru formu ve Gerçeğin peşinde telefon numarasına ulaşabilirsiniz.

Gerçeğin Peşinde Başvuru Formu Doldur

Gerçeğin Peşinde Telefonla İhbar Numarası
0542 332 22 22

Gerçeğin Peşinde Canlı Yayın Telefon Numarası
0542 332 22 22

Gerçeğin Peşinde Canlı Yayına Katılma Telefon Numarası
0542 332 22 22

Gerçeğin Peşinde Whatsapp İhbar Hattı Telefon Numarası
0542 332 22 22

Gerçeğin Peşinde Programına Katılma Başvuru Numarası
0542 332 22 22

Gerçeğin peşinde programına katılmak için aşağıda bulunan bağlantıya tıklayıp bilgilerinizi paylaşmanız gerekmektedir. Programın sosyal medya hesapları üzerinden ve yorumlar aracılığıyla daha ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz. Aynı zamanda Canlı Yayın ve başvuru olmak üzere telefon numaraları bulunmaktadır.

Bu yazımız aracılığıyla gerçeğin peşinde iletişim bilgileri, gerçeğin peşinde irtibat tel, gerçeğin peşinde mesaj gönder, gerçeğin peşinde telefon no, gerçeğin peşinde whatsapp numarası, gerçeğin peşinde telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

9 Yorum - YORUM YAZIN

Cevapla