Gerçeğin Peşinde 22 Eylül 2017 izle Hakan Cinayeti Son Dakika Gelişmeleri

Gerçeğin Peşinde 22 Eylül 2017 izle Hakan Cinayeti Son Dakika Gelişmeleri

Hakan cinayetinin perde arkası ne? Küçük bir çocuğun ölümü, sosyal medya başta olmak üzere herkesin dilinden düşürmediği bir furya halini almış durumdadır. Aile başta olmak üzere herkesin kafası karışık ve herkes bu ölümde birbirini suçluyor. Gerçeğin Peşinde, adlı programla dikkatleri üzerine çeken Hakan Ekinci’nin ölümü, Tv8 ekranlarında tartışılmaya devam ediyor. Olayın perde arkası araştırıldığında, abisi Ersin Ekinci, ekranın en çok konuşan isimlerinden birisi oluyor.

Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti 22 Eylül Cuma Günü Neler Oldu?

Ortalık hala tam olarak durulmadı, aksine daha da karışıyor. Ailenin şüpheli ifadeleri kafaları karıştırmaya devam ediyor. Hakan’ın ölümünün akrabaları ve komşuları şaşırtmadığı ve herhangi bir tepki göstermedikleri iddiaları da yeni gelişmeler arasında yer ediniyor. Hakan’ın amcası da yaptığı son açıklamalarda, ortada bir oyun döndüğü ve gerçeklerin saklandığı yönünde açıklamalar gerçekleştirmişti.
Kalp Atışı dizisinin de olayın aydınlatılmasında ufak da olsa bir rol oynayacağı düşünülüyor. Hakan’ın bilgisayarında bu dizinin izlendiği fakat ailesinin yaptığı açıklamadaysa, Hakan’ın bu diziyi izlemeyeceği bilgisi yer alıyor. Hakan’ın kuzeni Serkan’ın telefonundaysa, bu dizinin izlendiği ve her bölümünün olduğu ancak 4. Bölümün olmadığı gibi bilgiler yer alıyor. 4. Bölümünse, Hakan’ın oyun oynadığı bilgisayardan oynandığı iddia ediliyor. Serkan’ın telefonunun ise annesi Arife’ye ait olduğu bilgileri de yer alıyor. Arife işe giderken telefonunu yanına alıyor ve eve geldiğindeyse, telefonu çocuklar kullanıyor. Ablalar, diziyi annenin telefondan izlediklerini kabul ediyorlar. Peki 4. Bölümün Hakan’ın bilgisayarından izlenmiş olma olasılığı var mı? Birilerinin doğruyu söylemediği kesin…

Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Yorum Yap

Hakan cinayeti hakkında tespit ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca Gerçeğin Peşinde Telefon Numaraları ve Gerçeğin Peşinde Whatsapp İhbar Hattı Numaraları‘na bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu yazımız aracılığıyla gerçeğin peşinde iletişim bilgileri, gerçeğin peşinde irtibat tel, gerçeğin peşinde mesaj gönder, gerçeğin peşinde telefon no, gerçeğin peşinde whatsapp numarası, gerçeğin peşinde telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Cevapla