Gerçeğin Peşinde 21 Eylül 2017 izle Hakan Cinayeti Son Dakika Gelişmeleri

Gerçeğin Peşinde 21 Eylül 2017 izle Hakan Cinayeti Son Dakika Gelişmeleri

Hakan’ın Annesi Gülizar Ekinci ile Yenge Yeter Ekinci Yüzleşiyor!

Saffet Ekinci Neden Eşini Stüdyoya Göndermiyor?

Hakan’ı Son Gören İsim!

Hakan’a İlk Müdahale Eden Sağlık Görevlisinin İfadeleri!

Hakan cinayetinde son gelişmeler neler? Gün geçtikçe büyüyen sanal dünya bir çukur misali insanları kendisine çekmeye devam etmektedir. Online oyunlarsa buna aracı olan en tehlikeli araçlar olmaktadır. Şiddete eğilimi arttıran ve küçük yaştaki çocuklarda olumsuz etki bırakan oyunlardan en bilineni ise Metin2’dir. İnternet üzerinden gerçek kullanıcılarla oynanan oyunun son kurbanıysa Hakan Ekinci! Hakan, bu oyunu oynarken bilgisayar başında ölü bulundu. 8 Eylül 2017 tarihinde ortaya çıkan bu gerçek, duyanları hayrete düşürüyor.
Hakan’ın intihar ettiği konusundaki kanıtlarsa ortaya bir bomba misali düşmüştür. Ailesinin bu konudaki görüşleriyle cinayeti işaret ediyor. Herkesin bu konuda yalan söyleyebileceği konusundaki görüşler Gerçeğin Peşinde adlı programda tartışılmaya devam ediyor. Kuzenler bu konuda şüpheleri üzerlerine çeken kişilerdir. Elif ve Filiz şüpheliler arasında yer alıyor. Anne ve babanın da doğru olmayan ve çelişkili ifadelerinin bulunduğuna dair gelişmeler bir bir açığa çıkıyor.

Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti 21 Eylül Perşembe Günü Neler Oldu?

Beş katlı apartmandaki herkes hakkında şüpheler bulunmaktadır. Amca Serdar, suçlamaları kesinlikle kabul etmiyor. Babaanne’nin de bu konu hakkında tepkileri büyük. Kendisinin bir suçu olmadığını ısrarla dile getiriyor ve oğluyla olan ilişkisini kesmek istediğini dile getiriyor. Hakan Ekinci’nin ve aynı zamanda Ersin Ekinci’nin arkadaşı Ferdi ise, endişeli tavırlarıyla dikkat çeken bir diğer isim oluyor. Market sahibi kadının da bu konuda bazı iddiaları bulunmaktadır. Kuzenler hakkındaki iddialar, Saffet Ekinci’nin de şüpheliler listesine girmesiyle birlikte biraz hafifler gibi olmuştur.

Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Yorum Yap

Hakan cinayeti hakkında tespit ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca Gerçeğin Peşinde Telefon Numaraları ve Gerçeğin Peşinde Whatsapp İhbar Hattı Numaraları‘na bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu yazımız aracılığıyla gerçeğin peşinde iletişim bilgileri, gerçeğin peşinde irtibat tel, gerçeğin peşinde mesaj gönder, gerçeğin peşinde telefon no, gerçeğin peşinde whatsapp numarası, gerçeğin peşinde telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Cevapla