Gerçeğin Peşinde 20 Eylül 2017 izle Hakan Cinayeti Son Dakika Gelişmeleri

Gerçeğin Peşinde 20 Eylül 2017 izle Hakan Cinayeti Son Dakika Gelişmeleri

Hakan’ın Ölümü ile İlgili FLAŞ Gelişme!

Serap Ezgü Çok Kızdı!

Gerçeğin Peşinde Seyfettin Ekinci’ye Sorulan Sorular

Gerçeğin Peşinde 20 Eylül 2017 (20.09.2017) Hakan Cinayeti Full izle

1 saat içinde yayınlanacaktır.

Hakan Ekinci’nin ölümünün üzerinden 50 günden fazla süre geçti. Hala ölüm hakkında gerçekler açığa çıkmadı. Gerekli mecralar araştırmalarını yaparken Gerçeğin Peşinde programı da konu hakkında araştırmalarına devam ediyor. Hakan Ekinci ağabeyi tarafından 25 Temmuz günü evinde ölü bulundu. Ersin Ekinci olay gününden sonra psikolojik sorunlar yaşadı. Olaya çok üzülen Ersin izleyici tarafından şüpheli bulunuyor.

Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti 20 Eylül Çarşamba Günü Neler Oldu?

Ersin Ekinci’nin olay günü sebebi bilinmeyen bir şekilde ayağının ağrıması dikkat çekti. Ersin konu ile ilgili bir şey söyleyemiyor. Ayağının ağrısının kronik olduğunu, uzun süredir bu ağrıyı çektiğini söylüyor. İzleyicinin yorumlarına göre ise Ersin kardeşini öldürdü ve arka balkondan kimse görmeden atlayıp kaçacakken ayağını sakatladı. Ersin bu iddiaların kesinlikle doğru olmadığını söylüyor. Olay günü kardeşini bulana kadar tüm gün babasına ait fırında çalıştığını, işyerinden çıkıp eve gittiğinde ise Hakan’ın cansız bedenini bulduğunu söylüyor. Baba Mehmet Ekinci oğlu işyerinde olduğu için ondan şüphe duymazken, “eğer çalışmıyor olsaydı kesinlikle Ersin yaptı derdim” dedi. Apartmanda bulunan tüm kişilerden şüphe duyan Mehmet Ekinci’nin kardeşleri ile arası bu durumdan dolayı oldukça bozuk. Mehmet Ekinci annesini ve kardeşlerini sildiğini, öyle bir ailesi olmadığını günlerdir dile getiriyor. Stüdyoda gergin anlar yaşanmaya devam ediyor. Hakan Ekinci’nin ölümü hakkında gelişmeler sitemizden aktarılacaktır. Gelişmeler için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti 20 Eylül Neler Oldu? (Canlı Anlatım)

  • Hakan Ekinci’nin şüpheli ölümü savcılık kararı ile cinayet vakası olarak incelenmeye başlandı. (20 Eylül 2017 Saat: 15.49)

Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti Yorum Yap

Hakan cinayeti hakkında tespit ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca Gerçeğin Peşinde Telefon Numaraları ve Gerçeğin Peşinde Whatsapp İhbar Hattı Numaraları‘na bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu yazımız aracılığıyla gerçeğin peşinde iletişim bilgileri, gerçeğin peşinde irtibat tel, gerçeğin peşinde mesaj gönder, gerçeğin peşinde telefon no, gerçeğin peşinde whatsapp numarası, gerçeğin peşinde telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Cevapla