Gerçeğin Peşinde 19 Eylül 2017 izle Hakan Cinayeti Son Dakika Gelişmeleri

Gerçeğin Peşinde 19 Eylül 2017 izle Hakan Cinayeti Son Dakika Gelişmeleri

Gerçeğin Peşinde programında Hakan Ekinci ölümü konuşulmaya devam ediyor. 12 yaşındaki Hakan’ın şüpheli ölümü herkesin dikkatini çekmişti. Ölüm şüpheli bulununca yetkili kişiler tarafından araştırılmaya başlandı. Hakan Ekinci son derece neşeli ve hayat dolu bir çocuktu. Aileye göre böyle bir çocuğun intihar etme olasılığı yok. Araştırmalar sonucu Serap Paköz ve adli tıp uzmanı Taner Güven olayın intihardan çok cinayet olabileceğini düşünüyor. Gün aşırı programda bir sürü iddia ortaya atılıyor. Her gün mutlaka yeni bir olay gün yüzüne çıkıyor. Gizli hiçbir şey kalmıyor.

Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti 19 Eylül Salı Günü Neler Oldu?

Babaanne Habibe Ekinci ile Mehmet Ekinci’nin arasındaki gerginlik gün geçtikçe artarken Habibe Hanım olay hakkında bilgisi olmadığını yineliyor. Amca Serdar Ekinci telefonla canlı yayına bağlanarak Hakan’ın bir diğer amca Saffet Ekinci’nin kızından olay günü çay istediğini ve bunu bir arkadaşıyla paylaştığını söyledi. Yayına bağlanan Saffet böyle bir şeyin doğru olmadığını dile getirdi. Telefon kayıtları araştırılan Saffet ve kızının doğruyu söyleyip söylemediği yakında ortaya çıkacak. Mehmet Ekinci ise bir başka iddia ortaya attı. Hakan’ın ölümünden sonra Erdal dışında tüm kardeşlerinin ondan uzaklaştığını, bunun arkasında bir olay olabileceğini söyledi. Kardeşlerden açıklama bekleniyor. Gelişmeler hakkında merak ettiğiniz şeyleri sitemiz üzerinden takip edebilirsiniz.

Hakan cinayeti hakkında tespit ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca Gerçeğin Peşinde Telefon Numaraları ve Gerçeğin Peşinde Whatsapp İhbar Hattı Numaraları‘na bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu yazımız aracılığıyla gerçeğin peşinde iletişim bilgileri, gerçeğin peşinde irtibat tel, gerçeğin peşinde mesaj gönder, gerçeğin peşinde telefon no, gerçeğin peşinde whatsapp numarası, gerçeğin peşinde telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Cevapla