Gerçeğin Peşinde 18 Eylül 2017 izle Hakan Cinayeti Son Dakika Gelişmeleri

Gerçeğin Peşinde 18 Eylül 2017 izle Hakan Cinayeti Son Dakika Gelişmeleri

Serap Paköz tarafından sunulan Gerçeğin Peşinde programı TV8 ekranlarında yayınlanıyor. Program hafta içi her gün ekranlara geliyor. Gerçeğin Peşinde programında cinayet ve kayıp vakaları araştırılıyor. Olayda parmağı olduğu düşünülen kişiler bulunmaya çalışılıyor. Yaz sezonunda yayın hayatına başlayan program yeni sezonda da devam ediyor. Program yayınlanmaya başladığı günden itibaren birçok kişi tarafından ilgiyle takip ediliyor. Geçtiğimiz günlerde 11 yıldır çözümlenemeyen bir olayı açığa çıkararak herkesin takdirini aldı.

Gerçeğin Peşinde Hakan Cinayeti 18 Eylül Pazartesi Günü Neler Oldu?

Tuğçe ve Büşra cinayeti tam 11 yıl önce olmuştu. Tüm araştırmalara rağmen katiller bulunamamıştı. Serap Paköz ve ekibi 11 yıl sonra katilleri buldu. Kimsenin başaramadığını başardı. Programda buna benzer birçok olay açığa çıkmaya devam ediyor. Bu sıralar da programda Hakan Ekinci’nin ölümü sıklıkla konuşuluyor. Hakan Ekinci 25 Temmuz 2017 tarihinde evinde bilgisayar masasının yanında ölü bulunmuştu. Ölümünü şüpheli bulan aile Gerçeğin Peşinde programına başvurdu. Serap Paköz ve uzman ekibi olayı en ince ayrıntısına kadar araştırmaya devam ediyor. Cinayet olduğu tam olarak netleşmeden ölümde sona gelmişe benziyor. Gelişmeler için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Hakan cinayeti hakkında tespit ve görüşlerinizi aşağıda bulunan yorum bölümü aracılığıyla bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca Gerçeğin Peşinde Telefon Numaraları ve Gerçeğin Peşinde Whatsapp İhbar Hattı Numaraları‘na bu bağlantıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu yazımız aracılığıyla gerçeğin peşinde iletişim bilgileri, gerçeğin peşinde irtibat tel, gerçeğin peşinde mesaj gönder, gerçeğin peşinde telefon no, gerçeğin peşinde whatsapp numarası, gerçeğin peşinde telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Cevapla