Gelin Evi İletişim Telefon Numarası ve Whatsapp Hattı

Gelin Evi İletişim Telefon Numarası ve Whatsapp Hattı

Show Tv’de yayınlanan Gelin Evi evli kadınların başvuru yaptığı bir yarışma programıdır. Programa başvurup kabul edilen 5 kadın yarışmacı hafta boyunca birer gün kendi evlerini, çeyizlerini, ellerinin maharetlerini diğer yarışmacılara göstermektedir. Aslına bakılırsa yarışma adına bir girişimleri olmayan programda yalnızca kendi evlerini tanıtmaktadırlar. Günün yarışmacısı kendi evinde hazırladıkları yiyecekleri ve evin eşyalarını diğer yarışmacılara sunar. Çeyiz odası hazırlanır. Evin her tarafı bucak bucak gezilir. Eşyaların uyumları ve maddi değerleri yarışmacılar tarafından tartışılır. Ev gezmesi bittikten sonra günün yarışmacısının hazırladığı yiyeceklerden diğer yarışmacılar tadar. Eleştirilerini dile getiren yarışmacılar evin genel durumu hakkında akıllarında fikir oluşturur. Günün yarışmacısı eşi ile tanışma hikayesini ve evlilik tekliflerini anlatır. Eğer varsa düğün, nişan, kına görüntüleri izlenir. Yarışmacılara düğün fotoğraf albümleri gösterilir.

Bu aşamalar geçtikten sonra günün yarışmacısı bu özel günlerinde giydiği herhangi bir kıyafeti giyer ve diğer yarışmacılardan yorumda bulunmasını ister. Günün sonunda tüm bu aşamalar bitince yarışmacılar tek tek diğer odaya çağırılır. Evin tüm durumunu değerlendirip yarışmacıya 10 üzerinden puan verir. Hafta bitiminde tüm yarışmacılar görevini yaptıktan sonra en çok puan alan yarışmacı birinci olur ve ödülün sahibi olur. Ödül 5 adet tam altın ve 5 adet altın bilezikten oluşmaktadır. Programa katılmak için tek şart vardır. Kayıtlarda evli olarak görülüyorsanız programa katılabilirsiniz. Aranan tek özellik evli olunmasıdır. Bunun dışında hiçbir şart yoktur. Sizde hem elinizdeki imkanları gösterip hemde ödülün sahibi olmak istiyorsanız programa başvurabilirsiniz. Programa başvuru yaptıktan sonra sitemiz üzerinden başvuru sonuçlarını öğrenebilirsiniz. Gelin Evi başvuru sonuçları sitemizden takip edilebilmektedir. Başvuru sonucunuzu öğrenmek için aşağıda bulunan bağlantıya tıklamanız gerekmektedir.

Gelin Evi Başvuru Formu Doldur

Bu yazımız aracılığıyla gelin evi iletişim bilgileri, gelin evi irtibat tel, gelin evi mesaj gönder, gelin evi telefon no, gelin evi whatsapp numarası, gelin evi telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Yorum Yok - YORUM YAZIN

Cevapla