Gelin Evi Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Numarası

Gelin Evi Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Numarası

Gelin Evi programı Show TV ekranlarında yayınlanan bir yarışma programıdır. Program yaklaşık iki senedir yayındadır. Haftaiçi her gün saat 13.00’da Show TV ekranlarında yayınlanan programda gelinler yarışmaktadır. Program sabah kuşağının en sevilen yarışma programlarından birisi olmayı başarmıştır. Birçok kişi tarafından izlenen programda gelinler evleri ve düğünleri ile yarışmaktadır.

Yarışmada her hafta 5 gelin katılmaktadır. Yarışma hafta boyunca sürmektedir. Her gelinin evine gidilmekte; nişan, kına gecesi, düğün, ev eşyaları, çeyiz gibi kriterler incelemektedir. Gün sonunda tüm gelinler puan vererek oylamaya katılmaktadır. Her hafta farklı yarışmacılarla devam eden programda haftanın sonunda birinci olan geline 5 adet tam altın ve 5 adet bilezik ödül olarak verilmektedir.

Gelin Evi programına katılabilmek için doldurabileceğiniz bir adet başvuru formu bulunmaktadır. Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak başvuru formuna ulaşabilir; programa başvuruda bulunabilirsiniz. Programa başvurabilmek için herhangi bir Gelin Evi whatsapp numarası veya Gelin Evi başvuru telefon numarası maalesef bulunmamaktadır. Ancak yayınlandığında buradan da paylaşılacaktır.

Gelin Evi Başvuru Formu Doldur

Gelin Evi Whatsapp Başvuru Hattı Telefon Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda buradan da paylaşılacaktır.

Gelin Evi İletişim Telefon Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda buradan da paylaşılacaktır.

Bu yazımız aracılığıyla gelin evi iletişim bilgileri, gelin evi irtibat tel, gelin evi mesaj gönder, gelin evi telefon no, gelin evi whatsapp numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Yorum Yok - YORUM YAZIN

Cevapla