Gel Barışalım Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Numarası

Gel Barışalım Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Numarası

Gel Barışalım, 2017 yılının Ağustos ayından bu yana ekranlarda olan bir televizyon programıdır. Haftaiçi her gün saat 10.00’da Kanal D ekranlarında canlı olarak izleyenleri ile buluşan program, birçok kişi tarafından sevilerek izlenmekte olan bir prgoramdır. Programın sunuculuğunu Asuman Dabak yapmaktadır. Ayrıca programda işinde uzman bir psikolog da her gün programda olmakta, herkese yardımcı olmakta ve izleyenlere de öneriler de bulunmaktadır.

Programın genel olarak konsepti şu şekildedir; küs çiftler, kavgalı, evlilikleri bitme aşamasında olan çiftler, akrabaları ile küs olan kişiler, ailesi ile konuşmayan kişiler, çocuğu ile görüşemeyen aileler programa katılmakta; Gel Barışalım programı ise her iki taraf için ara buluculuk yapmaktadır. Yani küs olan kişileri barıştırmaya çalışmaktadır.

Gel Barışalım programına başvuruda bulunmak, programa başvuruda bulunmak için bir telefon numarası bir de Gel Barışalım whatsapp numarası bulunmaktadır. Her iki numara yolu ile de programa katılım başvurusunda bulunabilirsiniz.

Gel Barışalım Telefon Numarası
0212 702 30 30

Gel Barışalım İhbar Hattı
0212 702 30 30

Gel Barışalım Whatsapp Numarası
0555 762 62 62

Gel Barışalım Whatsapp Başvuru Numarası
0555 762 62 62

Bu yazımız aracılığıyla gel barışalım iletişim bilgileri, gel barışalım irtibat tel, gel barışalım mesaj gönder, gel barışalım telefon no, gel barışalım whatsapp numarası, asuman dabak telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Cevapla