Gardırop Savaşları Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Numarası

Gardırop Savaşları Başvuru Formu ve Whatsapp Başvuru Numarası

Yapımcılığını Karga Film’in üstlendiği Gardırop Savaşları yarışması hafta için her gün saat 12.45 ye FOX tv ekranlarında yayınlanıyor. Programın formatı adından da belli olduğu gibi moda ve stil üzerine. Yarışmacılar gün içerisinde belli bir miktar parayla alışverişe çıkıyor ve kendilerine verilen konsepte uygun kıyafetler satın alıyor. Günün sonunda alışverişi en erken bitiren avantaj elde ediyor. Jüri üyelerinin en beğendiği isim artı puan alıyor ve hafta finalinde en çok puan kazanan gitmekten kurtuluyor. Sona kalan 2 yarışmacı arasından jüri seçimini yapıyor ve elenen isim ortaya çıkmış oluyor. Jüri kadrosunda sunucu Gül Gölge Saygı, tasarımcı Raşit Bağzıbağlı ve tasarımcı Ayşe Brav bulunuyor. Ünlü isimlerinde bünyesinde yarışmacı olarak barındıran program oldukça beğeniyle izleniyor. İzleyicinin gönlünde taht kurmayı başarıyor.

Gardırop Savaşları adlı stil yarışmasına başvurmak ve kendi stilinizi göstermek için yapmanız gereken başvuru formunu doldurmak. Gardrop savaşlarına başvurmak için aşağıda bulunan bağlantıya tıklamanız gerekmektedir.

Gardırop Savaşları Başvuru Formu Doldur

Gardırop Savaşları Başvuru Telefon Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Gardırop Savaşları Whatsapp Başvuru Hattı Telefon Numarası
Henüz yayınlanmamıştır ancak yayınlandığı anda paylaşılacaktır.

Bu yazımız aracılığıyla gardrop savaşları iletişim bilgileri, gardrop savaşları irtibat tel, gardrop savaşları mesaj gönder, gardrop savaşları telefon no, gardrop savaşları whatsapp numarası, gardrop savaşları telefon numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Cevapla