Fi 13.Bölüm izle Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Fi 13.Bölüm izle Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Başrollerinde Serenay Sarıkaya ve Ozan Güven’in olduğu Fi dizisi yeni sezonu ne zaman başlayacak? 6 ekimde başlanması beklenen dizi hayal kırıklığına uğrattı ve yeni bölümü koymadı. Yeni tahminler 13 ekim olmakla birlikte kesin bir tarih verilemiyor. Geçtiğimiz sezona damga vuran Fi dizisi bir internet dizisi olup Puhu TV’de yayınlanıyor.

Ekranlara taşınamayacak kadar cesur sahneleri olan dizi milyonların ilgisini çekti. Yayın hayatına başladığı ilk günden itibaren adından sıkça söz ettiren dizinin birçok takipçisi var. Dizide bir balerini canlandıran Serenay Sarıkaya Duru ismini aldı. Ozan Güven ise Duru’ya saplantılı bir biçimde aşık olan Can Manay adında medyatik bir kişiliğe sahip bir psikiyatristi canlandırıyor.

Fi 13.Bölüm Full izle

Yaptığı ilginç tarzda televizyon programıyla kendini birçok kişiye tanıtan Can Manay oldukça zengindir. Programını yayınladığı kanalın sahibi Sadık Murat Kolhan ise zengin bir iş adamıdır. Gizli bir sırrı olan Sadık Murat Kolhan bunun açığa çıkmasından korkar. Ancak bir gazeteci onun sırrını öğrenene kadar. Sırrı tek bilen kişi olan bu gazeteciye gün geçtikçe bağlanan Sadık Murat Kolhan bu kızın homoseksüel olduğunu öğreniyor ancak duygularına hakim olamıyor. Duru cephesinde ise kendisine karşı derin hisleri olan Can Manay psikopatlık seviyesindedir ve Duru’nun erkek arkadaşı olduğunu bildiği halde ona yaklaşmaya çalışır. Deniz Duru ile birlikte yaşıyordur ancak sezon finalinden önceki bölümler aralarında çıkan tartışma sonucu evi terkeder. Duru ise yaşadığı olaylar sonucu yalnızlaşır ve kendini Can Manay’ın kollarına atar. Can Manay ile yakın temas halinde bir gün geçirir ve böylelikle Deniz’i aldatmış konumuna düşer.

Fi Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Yeni bölümlerde ne olacağı heyecanla beklenirken ne zaman başlayacağı merak konusu. Kulislere göre ise Fi yeni bölümü 13 Ekim tarihinde başlayacak.

Bu yazımız aracılığıyla fi iletişim bilgileri, fi irtibat tel, fi mesaj gönder, fi telefon no, fi whatsapp numarası gibi bilgileri detaylı olarak öğrenebilirsiniz.

Cevapla