Fatma Uyanık Bulundu Mu? Son Dakika (21 Kasım 2017)

Fatma Uyanık Bulundu Mu? Son Dakika (21 Kasım 2017)

ATV’nin sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’te, Fatma Uyanık ile ilgili yeni gelişmeler yaşanıyor. 6 Ekim 2017 tarihinden bu yana kayıp olan Fatma Uyanık olayında yeni tanıklar yeni ifadeler verirken, kayıp kadının bulunması için tüm Türkiye seferber edildi.

Fatma Uyanık Bulundu Mu?

Karaman ilinde bir bağ evinde görüldükten sonra hiçbir şekilde izine rastlanamayan Fatma Uyanık hakkında sorular kafaları karıştırmaya devam ediyor. Çıkan iki görgü tanığının verdiği ifadeler neticesinde sorgular devam ediyor. Geçen günlere karşın hala kendisine dair hiçbir şey bulunamayan Fatma Uyanık’ın ölü mü diri mi olduğu dahi bilinmiyor.

Fatma Uyanık Bulundu Mu? Son Dakika (21 Kasım 2017)

Tanıkların İfadeleri Neden Farklı? Son Dakika

Programa canlı yayınla bağlanan bir tanık, Vahap Varlı’ya ait bir arabada kadın gördüğünü iddia etti. Fakat bu iddiaları genç adam reddetti. Fatma Uyanık’ın kaybolduğu Karaman’da bir tülbent bulunması, kadının yakınlarını heyecanlandırırken, eşarbın kayıp kadının bir eşyası olmadığı ortaya çıktı.

Müge Anlı ile Tatlı Sert programına çıkan Vahap Varlı ve 3 arkadaşı, olayın yaşandığı gün alkol aldıklarını söyledi fakat arkadaşların ayrı ayrı verdiği ifadeler arasında ciddi farklar vardı. Bu da tanıkların güvenilirliğine gölge düşürdü.

Vahap Varlı’nın Sözleri Gerçeği Yansıtıyor Mu?

Canlı yayına bağlanan yeni bir görgü tanığı (Mehmet Dağcı), kaybolma olayı ilgili, Vahap Varlı’nın kullandığı arabada Fatma Uyanık’a benzeyen bir kadın gördüğünü söyledi. Yanında eşi ile birlikte olduğunu söyleyen Mehmet Dağcı, saatin de öğleden sonra 2 buçuk olduğunu ifade etti.

Tüm bu iddiaları reddeden Vahap Varlı isimli 22 yaşındaki genç, Fatma Uyanık’ı kesinlikle arabasına almadığını söylüyor. Kayıp kadının simasını tanıdığını, olayın yaşandığı gece alkollü olduğunu ve o haldeyken bir arabaya çarparak kazan yaptığını söylüyor.

Mehmet Dağcı’nın Vahap Varlı hakkında verdiği ifadeden sonra telefonlarına ulaşılamayan Vahap Varlı, tüm suçlamaları reddetti. Olay günü kaza yaptığını fakat o sırada arabasında kesinlikle bir kadın olmadığını söyleyen Vahap Varlı, Fatma Uyanık’la hiçbir ilgisinin olmadığını sözlerine ekledi. Mehmet Dağcı ile aynı gün ifade vermeye çağrılan Vahap Varlı, ifadesinde Mehmet Dağcı’nınkinden farklı şeyler söyleyince ortalık karıştı. İki kişiden birinin yalan söylediğine kanaat getiren yetkililer, doğru söyleyen kişiyi bulmak için sorgulamaları derinleştirdi.

Yorum Yok - YORUM YAZIN

Cevapla