Fatma Uyanık Bulundu Mu? Son Dakika (15 Kasım 2017)

Fatma Uyanık Bulundu Mu? Son Dakika (15 Kasım 2017)

ATV’nin sevilen programı Müge Anlı ile Tatlı Sert’te, 6 Ekim 2017’de kaybolduğu bildirilen ve hala bir haber alınamayan Fatma Uyanık hakkında yeni gelişmeler yaşanıyor. 31 yaşında olan Fatma Uyanık’ın öldüğüne ya da canlı olduğuna dair kesin bir bilgi henüz gelmedi.

Hafta içi her gün gündüz kuşağında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında geçtiğimiz günlerde Karaman’da kaybolduğu bildirilen Fatma Uyanık ekranlara getirilmişti. Vahap Varlı ve Mehmet Dağcı’nın yalan söyleyip söylemedikleri anlaşılmazken, yaşanan yeni gelişmeler izleyicilerle paylaşıldı.

Fatma Uyanık Karaman Son Dakika

Kaybolma ile ilgili yeni bir görgü tanığının çıkması, olaya farklı bir boyut kazandırdı. Çığlıklar işittiğini iddia eden bir kadın, Müge Anlı’nın programına canlı yayında bağlandı ve duyduğu seslerin balkondan gelebileceğini ifade etti. Göl bölgesi adını verdikleri bir yerden çığlıklar işittiğini söyleyen görgü tanığı, ön bölgeye giderek beyaz renkli bir kamyonetin hızlı bir şekilde geçtiğini de sözlerine ekledi. Gördüğü kamyonetin, işittiği çığlık sesinden 10 dakika sonra geçtiğini ve ilçenin merkezine doğru hareket ettiğini söyledi.

Fatma Uyanık Bulundu Mu? Son Dakika (15 Kasım 2017)

Tanık: “Aracı Kullanan Kişiyi Göremedim”

Görgü tanığı, çığlıktan bir süre sonra kamyonetin geçtiğini fakat aracın sürücüsünü göremediğini ifade etti, ayrıca çığlık sesinin feryada benzediğini ve kuvvetli bir ses olduğunu da sözlerine ekledi.

Fatma Uyanık Son Durum

Müge Anlı, bağ evinde görüldükten sonra bir daha bulunamayan Fatma Uyanık dosyasında, 6 Ekim’den beri pek çok veriye ulaştı. Dinlenen görgü tanıklarının ifadeleri neticesinde Fatma Uyanık’ın kaçırıldığına dair bilgilere ulaşıldı. Henüz yaşadığına ya da öldürüldüğüne dair bilgi alınamayan Fatma Uyanık olayında, ekipler çalışmaya devam ediyor.

Müge Anlı ile Tatlı Sert’te her gün ekranlara yeni olaylar taşınıyor. Müge Anlı ve ekibi katili bulunamayan cinayetleri, aydınlatılamamış olayları ve kaybolan hayatları çözmeye çalışıyor. Şimdiye dek programda 1659 kayıp bulunurken, ayrılan 206 aile birleştirildi ve 75 cinayet çözümlendi. Bunların yanı sıra çeşitli sosyal sorumluluk projeleriyle kaybolma ihtimali olan kişiler koruma altına alındı. Sadece Türkiye’de değil, Avrupa ve Azerbaycan’da da projeler yapılıyor.

Eğer Fatma Uyanık’ı görmüş olabileceğinizi düşünüyorsanız, Müge Anlı İhbar Hattı ve Whatsapp İletişim Numarası bağlantısını takip ederek iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Yorum Yok - YORUM YAZIN

Cevapla